Tania wycieczka na Islandię

Islandia - wycieczka w poszukiwaniu zorzy polarnej!

7 dni za 3 999 PLN!

(loty, noclegi, ubezpieczenie, transfery i bilety wstępu)

Wodospad w IslandiiDroga przez Islandię

DLACZEGO WARTO WYJECHAĆ NA ISLANDIĘ WŁAŚNIE Z NAMI:

Rezerwacja wycieczki na Islandię


TERMINY | PRZELOTY | NOCLEGI | TRANSPORT | PLAN PODRÓŻY | KOSZTY | REZERWACJA


Termin wycieczki na Islandię?

20.04 - 28.04.2018

14.05 - 21.05.2018


Loty do Islandii

Lotnisko w Islandii


Noclegi na Islandii

Łóżko, Smáragata RoomsPokój, Smáragata RoomsKuchnia, Smáragata RoomsKuchnia 2, Smáragata Rooms

Źródło: Booking.com


Transport na Islandii

Dojazd do atrakcji, które znajdują się poza Reykjavikiem jest zapewniony w cenie wycieczki.

Transport na Islandii


Jedzenie w Islandii

W hotelu znajduje się kuchnia, jeśli jednak nie chcecie sami gotować to sporządziliśmy listę godnych polecenia knajpek i restauracji w Reykjaviku. Znajdują się niedaleko miejsca noclegu, więc spokojnie możecie się tam stołować każdego dnia.

Kuchnia islandzka


Plan podróży po Islandii

Panorama na Reykjavik

Spróbujmy specjałów islandzkiej kuchni!

Razem z miejscowym przewodnikiem odwiedzicie najlepsze lokalne restauracje, dzięki którym poznacie prawdziwe islandzkie przysmaki, takie jak chleb pieczony w wulkanicznej parze!

Chleb na parze wulkanicznej

Golden Circle, czyli czołowa atrakcja Islandii.

Całodzienna wycieczka do parku Thingvellir wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Między innymi możecie liczyć na to, że:

Wodospad na IslandiiGejzer na Islandii

Kąpiele w Islandzkich gorących źródłach

Czas na relaks! Razem z nami wygrzejecie swoje ciała w miejscowych wodach termalnych, skorzystacie ze sztucznych wodospadów oraz odprężycie się w gorących saunach.

Błękitna laguna w IslandiiBłękitna laguna na Islandii

Oko w oko z wielorybem na Islandii!

Razem z nami wybierzecie się w rejs, podczas którego będziecie mieć okazję zobaczyć Islandię z perspektywy marynarza! Poznacie okoliczną florę i faunę, a jeśli dopisze Wam szczęście staniecie oko w oko z delinami, morświnami, a nawet wielorybami!

Wieloryb, Islandia

W muzeum też można się bawić!

W ostatnich dniach wycieczki odwiedzicie ogromną szklaną kopułę umieszczoną w najwyższym punkcie całej stolicy. To tam znajduje się najpiękniejszy taras widokowy w całym mieście. Ponadto, przygotujcie się na wizytę w sztucznej lodowej jaskini i odkryjcie tajemnice Islandii!

Perlan Rejkiawik, Islandia

Regionalne islandzkie jedzenie

Przed powrotem do Polski odwiedzicie jedną z najlepszych lokalnych restauracji, w której skosztujecie narodowej islandzkiej kuchni

Reykjavik


Cena wycieczki na Islandię

Nasza cena za wycieczkę opisaną w tej ofercie:

3 999 zł

Co zawiera cena?

Czego nie zawiera cena?

Islandzki krajobraz

UWAGA!

Podany koszt wycieczki jest ważny na dzień publikacji oferty i może się zmienić ze względu na zmieniające się ceny przelotów rejsowych oraz dostępność miejsc w obiektach noclegowych. Z tego powodu w momencie otrzymania Twojej rezerwacji potwierdzimy, czy cena jest na pewno aktualna.

Nie jesteśmy biurem podróży, ale firmą pomagającą Wam w organizacji wycieczki oraz zapewniającą Wam moc doświadczeń w miejscu pobytu. Rezerwacje lotów i noclegów robisz samdzielnie poprzez przesłąe przez nas linki do stron rezerwacyjnych, bezpośrednio u przewoźnika i w obiekcie noclegowym, dlatego nie ponosisz ryzyka, że zapłacisz za wakacje, a na nie nie pojedziesz. Wszelką odpowiedzialność za realizację Twoich usług ponosi sam usługodawca, czyli np. linia lotnicza i obiekt noclegowy. Nam płacisz jedynie za realizację planu podrózy w miejscu Waszego pobytu.

Przedstawiona oferta cenowa nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


Rezerwacja wycieczki na Islandię

Klikając w poniższy przycisk zostaniesz przekierowany do formularza kontaktowego, który należy wypełnić, żeby się zapisać na wycieczkę na Islandię. Po otrzymaniu Twojej rezerwacji skontaktujemy się z Tobą, żeby omówić z Tobą wycieczkę i warunki płatności.

Rezerwacja wycieczki na Islandię

Wyjechały już z nami setki osób, a dopiero wystartowaliśmy!

Sprawdź opinie o nas na Facebooku i Opineo.pl. Przykładowe opinie:

Opinia 1 o Breakplan

Opinia 2 o Breakplan

Opinia 3 o Breakplan