OPÓŹNIONY LUB ODWOŁANY LOT? MOŻECIE NA TYM ZAROBIĆ!

Odwołany lub opóźniony lot... Godziny oczekiwań na lotnisku. Nerwy, stres i rozczarowanie. Większość z nas niestety zna tę sytuację. Jednak czy rzeczywiście jest się czym martwić?

   Wielu z nas z pewnością przydarzyła się przykra sytuacja, kiedy nasz lot został opóźniony lub co gorsza całkowicie odwołany. Kilka minut opóźnienia przed startem jesteśmy jeszcze w stanie przełknąć, ale co w sytuacji, kiedy nie ma szans, że dotrzemy do celu na czas?

Okazuje się, że wiele osób cieszy się, gdy taka sytuacja ma miejsce! Dlaczego? Otóż w przypadku opóźnionego lub odwołanego lotu możemy... zarobić!

W dobie obecnych możliwości oraz praw, które przysługują nam jako pasażerom mamy możliwość ubiegania się o odszkodowanie. Nie są to małe kwoty:

Wszyscy wiemy jednak, że jest to walka z linią lotniczą opierająca się na tonie papierkowej roboty. Wiele osób właśnie z tego powodu rezygnuje z możliwości uzyskania rekompensaty pieniężnej za poniesione szkody.

Warto wiedzieć, że w obecnych czasach na rynku możemy znaleźć firmy, które zajmują się uzyskiwaniem odszkodowań dla pasażerów lini lotniczych. My polecamy AirCashBack – nie pobierają żadnych opłat z góry, a ich wynagrodzeniem jest procent od odszkodowania w wypadku jego uzyskania. Nic zatem nie tracimy, a możemy odzyskać sporo kasy bez jakiegokolwiek wysiłku!

 Ciekawostka: Wiecie, że niektóre osoby mają nadzieję na odwołany lub opóźniony lot? Dzięki temu dostają odszkodowanie i za zaoszczędzone pieniądze mogą polecieć gdzieś jeszcze raz ;)!

Mamy nadzieję, że uspokoiliśmy Was po sytuacji z odwołanymi lotami z Ryanair. Pamiętajcie, że prawo stoi po Waszej stronie. To jak? Walczycie o odszkodowanie, a za zaoszczędzoną kasę jedziecie w podróż swoich marzeń :)?