Loty z Wrocławia do Wenecji w sezonie za 238 PLN

Wenecja - jedna z turystycznych perełek Włoch, słynąca z sieci kanałów tworzących unikatowy system komunikacji wewnętrznej. Jest to miasto absolutnie wyjątkowe, w którym poczujecie się, jakbyście cofnęli się w czasie. Przechadzka wąskimi uliczkami, rejs gondolą, wizyta w restauracji, by zjeść pyszną pizzę i popić ją doskonałym włoskim winem - to tylko część z atrakcji, które czekają na Was w tym pięknym zakątku świata. Na pokładzie Ryanaira polecicie tam z Wrocławia za 238 PLN w dwie strony.

Proponujemy Wam wycieczkę w lipcu, gdy pogoda jest słoneczna, a poziom wody w kanałach niższy, niż w okresach jesiennym i zimowym.

ZAREZERWUJ BILET

Przykładowy plan wycieczki:

05.07.2017: wylot z Wrocławia o 19:30, przylot na lotnisko Wenecja Treviso o 21:00

12.07.2017: wylot z lotniska Wenecja Treviso o 21:25, przylot do Wrocławia o 22:55

Oferta dotyczy lotów z bagażem podręcznym o wymiarach nie większych niż 55x40x20 cm oraz małym bagażem nie przekraczającym 35x20x20 cm.

Jak zwykle dbamy o każdy aspekt Waszej podróży, dlatego zachęcamy do skorzystania z łatwej w obsłudze wyszukiwarki noclegów.

ZAREZERWUJ NOCLEG

Ponadto polecamy Wam nasz przewodnik po Wenecji - dowiecie się z niego m.in., jakie atrakcje warto w niej zobaczyć, jakich potraw spróbować, a także jak najwygodniej poruszać się po mieście.

Jeśli nie macie czasu na organizację wycieczki, chętnie zrobimy to za Was, i to za darmo. Zainteresowani? Skontaktujcie się z nami!