Tanie loty do Oslo

Oslo poza tym, że jest stolicą Królestwa Norwegii jest także jego największym miastem i szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom skandynawskich klimatów. Znajdziecie tu wiele interesujących muzeów – w jednym z nich znajduje się słynny obraz Edwarda Muncha „Krzyk”, pięknych parków, a nawet skocznię narciarską. Szukający pięknych krajobrazów wielbiciele Matki Natury także nie będą zawiedzeni ponieważ miasto położone jest nad Fiordem Oslo.

W czerwcu dostępne są bezpośrednie loty z Warszawy do Oslo już od 196 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Ryanair.

ZAREZERWUJ LOT DO OSLO

Proponowany plan wycieczki:

09.06.2017: wylot z Warszawy (lotnisko w Modlinie) 06:40, przylot do Oslo 08:30

11.06.2017: wylot z Oslo 20:45, przylot do Warszawy (lotnisko w Modlinie) o 22:35

Cena obejmuje bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55x40x20 cm, a także dodatkowy mały bagaż o wielkości nieprzekraczającej 35x20x20 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W OSLO

Jeśli szukacie podróżniczych inspiracji, zapoznajcie się z naszym przewodnikiem po Norwegii, podpowiadamy w nim, które miejsca warto odwiedzić i co poza Oslo warto zobaczyć w tym pięknym kraju. Czego poza łososiem i dorszem koniecznie spróbować podczas pobytu w Norwegii? Odpowiedź znajdziecie w dziale potrawy i napoje.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: wakacyjnipiraci.pl