Tanie loty do Rzymu

Rzym to stolica i największe miasto Włoch, ale przede wszystkim kolebka europejskiej cywilizacji. Warto wybrać się do tego miasta, aby obejrzeć liczne zabytki. Dodatkową zachętą do odwiedzenia Rzymu będą doskonałe ceny lotów do tego miejsca w czerwcu.

Do Rzymu polecicie z Warszawy liniami Wizzair. Najniższą cenę uzyskają członkowie Wizz Discount Club, którzy zapłacą za bilety 188 PLN w dwie strony. Pozostali będą musieli wydać na bilety 269 PLN.

ZAREZERWUJ LOT DO RZYMU

Przykładowy plan wycieczki:

06.06.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 12:30, przylot do Rzymu-Fiumicino o 14:55

08.06.2017: wylot z Rzymu-Fiumicino o 15:35, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina18:05

W podanych cenach możecie zabrać ze sobą na pokład jeden mały bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Jeśli szukacie noclegu, skorzystajcie z naszej łatwej w obsłudze wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W RZYMIE

Rzym jest metropolią o znaczeniu globalnym. Powstał już w epoce żelaza. W Rzymie nie będziecie narzekać na niedobór atrakcji turystycznych. Jednym z najbardziej znanych zabytków jest oczywiście Koloseum. Inne atrakcje, które tam zobaczycie, to: bazylika Santa Maria Maggiore, Plac WeneckiPiazza Navona, Kapitol, Fontanna di Trevi, Forum Romanum, PanteonBazylika św. Jana na Lateranie, Wzgórze Palatyńskie czy Piazza Campo de' Fiori. Chcecie dowiedzieć się więcej o stolicy Włoch? Zachęcamy do przeczytania naszego przewodnika po Rzymie.

Nie macie czasu na planowanie podróży, a chcielibyście gdzieś pojechać? Napiszcie do nas, pomożemy. Więcej o naszej bezpłatnej usłudze dowiecie się na tej stronie - klik.

Źródło: tanie-loty.com.pl