O nas

Wiecie, że takie teksty są zawsze najtrudniejsze? Bo co tu można napisać o sobie? Że się lubi kawę, albo nie lubi kotów? Jak powiemy, że kochamy wyprawy w nieznane i przygody, to na pewno się zdziwicie, prawda? No więc dajcie się "zaskoczyć": Jesteśmy grupą ludzi, pozytywnie zakręconych na punkcie podróży. A że nie chcemy być samolubami i korzystać z nich sami, postanowiliśmy podzielić się z Wami wiedzą i doświadczeniem podróżniczym.

Co prawda już nieco passé, ale jeszcze do niedawna zdecydowanie zbyt często używanym wyrażeniem przez polską młodzież było YOLO (dla niewtajemniczonych - z ang. You only live once - raz się żyje). Dlaczego o tym mówimy? Bo dajemy Wam możliwość oddania się w nasze ręce celem zorganizowania za Was podróży za darmo - ZERO DODATKOWYCH KOSZTÓW z Waszej strony! Nie wiecie z której strony "ugryźć" planowanie wycieczki? A co z noclegami i przelotami? No właśnie, pozwólcie nam się tym zająć, więc YOLO, nic na tym nie tracicie, a ile możecie zyskać! Nie wiecie? Już mówimy: Zorganizowanie podróży za darmo samo w sobie jest czadowe, ale skoro Wam mało, to dodamy fakt, że wszystkie noclegi i przeloty wcale nie będą droższe, niż gdybyście Wy sami zaplanowali sobie wycieczkę! Nie wierzycie? Cóż... Sprawdźcie nas! ;)

Czym jeszcze się zajmujemy? Tworzymy dla Was ciekawe i praktyczne przewodniki, byście mogli z nich czerpać garściami i za darmo. Wymyślamy tematy, rzucamy pomysłami, piszemy, a potem sprawdzamy, weryfikujemy treść i jakość - i wrzucamy na portal - tak oto powstają nasze teksty. Czym są? Kompleksowo napisanymi przewodnikami przez osoby, które odwiedzały opisywane miejsca. W naszych przewodnikach znajdziecie te informacje, dzięki którym będziecie mogli czerpać z Waszej podróży pełnymi garściami i naprawdę się zrelaksować.

Oprócz przewodników na portalu znajdziecie też inne treści, które przydadzą Wam się przy planowaniu podróży. Po pierwsze - opisy atrakcji turystycznych, gdzie możecie w szczegółach poznać nie tylko ciekawostki o konkretnych obiektach lub miejscach, ale również masę praktycznych informacji, takich jak ceny biletów, czy godziny otwarcia poszczególnych atrakcji. Po drugie - mamy dla Was gotowe przykłady wycieczek, dzięki którym czas na zaplanowanie podróży będziecie mogli ograniczyć do minimum. I wreszcie, last but not least, znajdzie się coś dla tych, którzy nie mogą się zdecydować, gdzie pojechać oraz coś dla miłośników fotografii i podziwiania piękna świata. Zachęcamy również do poczytania innych artykułów podróżnicznych różnej treści - jesteśmy pewni, że znajdziecie tam coś dla siebie :).

Dla Waszej wygody i zdobycia większego zaufania, na starcie mamy też informacje o najlepszych okazjach podróżniczych - konfiskujemy najlepsze info wyszukane i zebrane w necie, a potem przekazujemy je Wam! Krótko mówiąc - znajdziecie u nas zbiór najtańszych przelotów i noclegów dla miejsc, do których chcielibyście pojechać (albo jeszcze nie wiecie, czy chcecie, a my już wiemy, że chcecie). 

Summa summarum, jesteśmy startupem, który chce zaoferować Wam studnię fajnych rzeczy, nieskończoną ilość pomysłów, ale potrzebuje też na to środków. Nie jesteśmy wybredni - przyjmiemy każdą formę pomocy, a najprostszy like albo "nieco mniej łatwy" share będzie dla nas wsparciem! 

Jeśli już nas znacie i podoba Wam się to co robimy, możecie pomóc nam w tworzeniu jeszcze lepszych treści :). Nie ma w tym nic trudnego! Wystarczy wypełnić tę krótką ankietę, która da nam wskazówki do ulepszenia naszego portalu. Obiecujemy, że nie zajmie Wam to więcej niż 3 minutki. Do dzieła! :)

Uwagi, wnioski, skargi, zażalenia? Napiszcie do nas na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Inny motyw kontaktu z nami? Uwagi do strony? Wykrzyczcie głośno, albo... Szepnijcie nam do ucha (po lewej stronie Waszych monitorów) :) Jesteśmy też dostępni dla Was na Facebooku. Tym miłym i entuzjastycznym akcentem zachęcamy Was do eksplorowania nieznanych terenów naszego portalu! Enjoy!