Kariera

Jesteście pasjonatami podróży? Nie potraficie usiedzieć w domu na miejscu i ciągle ciągnie Was w świat? Świetnie trafiliście, bo tak się akurat składa, że jesteśmy nowopowstającym portalem, który potrzebuje świeżej krwi, pomocnej nam w rozwijaniu się. Wśród proponowanych przez nas miejsc w rekrutacji, na pewno znajdzie się dla Was miejsce, a nuż, zagrzejecie ciepłą posadkę na długi czas? :) My się dopiero rozkręcamy. Chcecie być częścią tej rozpędzającej się machiny, którą tworzymy? Aplikujcie!

praca z domu

Stanowisko: Redaktor

Szukamy kogoś z pozytywnym bzikiem na punkcie pisania. Zwiedziliście już pół świata i chcecie się tym podzielić w jakiś sposób? A może jeszcze nie zwiedziliście, ale tematyka nie jest Wam obca, bo jesteście zajarani podróżami i wszystkim, co z nimi związane? Teksty, które będziemy Wam zlecać będą dotyczyły różnych obszarów. Niektore będą wymagały mniej zaangażowania, inne więcej, niektóre będą dłuższe, inne krótsze, ale wszystkie będą miały jeden wspólny mianownik - PODRÓŻE! .

Oferujemy: 

Wymagamy:

Wciąż nie wiecie, czy to praca dla Was? Jak nie spróbujcie, to się nie przekonacie. Nie czekajcie, prześlijcie swoje CV oraz próbne teksty na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

praca w podrozy

Zapraszamy do kontaktu!