Kontakt

Jest milion spraw, z którymi możecie się do nas zwrócić. Pewnie nie macie miliona, ale skoro tu jesteście, to macie przynajmniej jedną sprawę. I skoro dalej tu jesteście, to znaczy, że tylko krok dzieli Was od napisania do nas, o co cho.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą usługą organizacji wycieczek, sprawdźcie szczegóły usługi klikając tutaj. Jeśli nie chcecie już nic sprawdzać, tylko chcecie nas zapytać o ofertę, to skontaktujcie się z nami przez ten formularz kontaktowy.

Śmiało, nie gryziemy! Kontaktujcie się z nami w jakimkolwiek tylko celu będziecie chcieli -  rekrutacja, pytania, współpraca, reklama etc. Jak? This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

A co z uwagami? Chcecie nam coś doradzić, coś Wam się nie podoba, coś nie gra na stronie? A może wręcz przeciwnie, podoba Wam się to, co robimy i "nosi Was", by zrobić nam przyjemność i nam o tym napisać? Zakładka "szepnij nam do ucha" po lewej stronie na górze portalu jest do Waszej dyspozycji!

Zdradzimy Wam też jeden sekret! Wiecie, że możecie pomóc w budowie naszej strony? Jesteśmy pewni, że świetnie dacie sobie radę! Wystarczy, że wypełnicie tę krótką ankietę, która da nam wskazówki do ulepszenia portalu. Obiecujemy, że zajmie to tylko 3 minutki. No to co? Do dzieła! :)

Jeśli chcecie śledzić nas na bieżąco to wbijajcie na naszego Facebooka, Instagrama oraz Twittera. Tam też czekamy na Wasze widomości!

 

Dane adresowe:

Oddział w Warszawie:
ul. Nowy Świat 6/12
00-001 Warszawa

Oddział w Krakowie:
ul Bracka 6,
31-005 Kraków

Oddział we Wrocławiu:
ul. Kuźnicza 57/58
50-138 Wrocław

Oddział w Katowicach:
ul. Dyrekcyjna 10
40-031 Katowice

Oddział w Gdańsku:
ul. Długa 45
22-100 Gdańsk

Telefon: +48 537 818 424