Praga

PragaGdzie spać?

Gdzie spać?

Praga, tak jak i inne europejskie stolice posiada rozbudowaną bazę noclegową. W dobie internetu rezerwacja pokoju nie stanowi już dla Was wyzwania, prawda :)? Jak się domyślamy, nie zawsze macie jednak na to czas. Bez obaw – sprawdziliśmy kilka ofert dla Was. Z ekonomicznego punktu widzenia Praga jak i stolice innych państw nie uchodzi za tanią. Niestety, musicie się liczyć z kosztami, które z pewnością są większe niż weekendowy wypad w Beskidy :). Aby Wam to zobrazować: w czterogwiazdkowym hotelu Golf  usytuowanym nieopodal centrum miasta za dwuosobowy pokój zapłacicie około 50 euro/dobę (w cenę wliczone jest śniadanie podane w formie bufetu z możliwością wyboru dań gorących lub zimnych).

Dla tych z Was, którzy skrupulatnie rozplanowali sobie budżet tej wycieczki i chcą odrobinę zaoszczędzić, polecamy: Chili Hostel Prague, który znajdziecie w samym centrum miasta. Tutaj za noc w pokoju dwuosobowym zapłacicie w granicy 360 CZK.hotel-praga-czechy-breakplan

Oczywiście, możecie także skorzystać z kempingu np. Camping Praha Klánovice. Za taką formę noclegu zapłacicie około 6 euro za dobę (istnieje również możliwość wynajęcia domku letniskowego dla sześciu osób za niespełna 50 euro/doba). Uwaga! Korzystanie z kempingu, możliwe jest tylko w sezonie, czyli od połowy kwietnia do połowy września. Sam kemping oddalony jest od centrum miasta około 30 minut. Na miejsce dojedziecie samochodem lub komunikacją publiczną (metrem, pociągiem, autobusem). Tym sposobem z dala od zgiełku metropolii, odpoczniecie na łonie natury.

Prawda z noclegami jest taka: Praga chociaż niewielka, przystosowana jest do przyjmowania turystów z całego świata, dlatego każdy znajdzie w niej miejsce dla siebie :). Dzięki naszej wyszukiwarce, porównacie ceny za nocleg w poszczególnych miejscach i będziecie mieli pewność, że dokonaliście mądrego wyboru, nie wyrzucając pieniędzy w błoto! Jeśli jednak nie macie czasu lub ochoty na planowanie wszystkiego samemu, skontaktujcie się z nami przez mail: rezerwacja@breakplan.com lub nasz fanpage na Facebooku, a zrobimy to za Was :). Po więcej szczegółów klikajcie tutaj.

 


„Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2019-07-05 16:14:48
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy