Przykład wycieczki po Madrycie (5 dni)Wprowadzenie

Wprowadzenie

Z czym Wam się kojarzy Madryt? Z zaszczytnym tytułem najbardziej zielonej stolicy Europy, zamachami terrorystycznymi z 2004 roku, a może po prostu z Realem Madryt? Z czymkolwiek by Wam się nie kojarzyło, stolica Hiszpanii jest jednym z tych miast, które KONIECZNIE trzeba odwiedzić w życiu chociaż raz. Mnogość atrakcji tego miasta przysparza o ból. Oczywiście o ból szyi spowodowany kręceniem nią na wszystkie boki, oby tylko niczego nie przegapić!

Z naszym planem wycieczki wybierzecie się do największego i najpiękniejszego parku w Madrycie, skosztujecie prawdziwej hiszpańskiej kuchni w klimatycznych knajpkach, poczujecie się jak królowie w prawdziwie królewskim pałacu, a nawet odwiedzicie Muzeum Szynki! Mało? Dla fanów sportu proponujemy... no właśnie, kibice wiedzą! Santiago Bernabeu, a jakże! Kobiety zdecydowanie odnajdą się w Muzeum Ubioru, a mężczyźni nie mogą pominąć Muzeum Corridy. Wszystko to okraszone najlepszymi hiszpańskimi winami, które dostaniecie w każdej knajpce, barze i restauracji.

 

Już na samym wstępie wiecie, że Madryt to kolejny kierunek Waszej podróży? Nie zastanawiajcie się dłużej, tylko skorzystajcie z naszej wyszukiwarki najlepszych lotów i noclegów! Nie chcecie sami organizować podróży? Zrobimy to dla Was całkowicie za darmo! Sprawdźcie tutaj.

 


Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Coś nie gra na stronie”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać, to co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2017-10-02 18:52:32
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy