Przykład wycieczki po Madrycie (5 dni)Wprowadzenie

Wprowadzenie

Z czym Wam się kojarzy Madryt? Z zaszczytnym tytułem najbardziej zielonej stolicy Europy, zamachami terrorystycznymi z 2004 roku, a może po prostu z Realem Madryt? Z czymkolwiek by Wam się nie kojarzyło, stolica Hiszpanii jest jednym z tych miast, które KONIECZNIE trzeba odwiedzić w życiu chociaż raz. Mnogość atrakcji tego miasta przysparza o ból. Oczywiście o ból szyi spowodowany kręceniem nią na wszystkie boki, oby tylko niczego nie przegapić!

Z naszym planem wycieczki wybierzecie się do największego i najpiękniejszego parku w Madrycie, skosztujecie prawdziwej hiszpańskiej kuchni w klimatycznych knajpkach, poczujecie się jak królowie w prawdziwie królewskim pałacu, a nawet odwiedzicie Muzeum Szynki! Mało? Dla fanów sportu proponujemy... no właśnie, kibice wiedzą! Santiago Bernabeu, a jakże! Kobiety zdecydowanie odnajdą się w Muzeum Ubioru, a mężczyźni nie mogą pominąć Muzeum Corridy. Wszystko to okraszone najlepszymi hiszpańskimi winami, które dostaniecie w każdej knajpce, barze i restauracji.

 

Już na samym wstępie wiecie, że Madryt to kolejny kierunek Waszej podróży? Nie zastanawiajcie się dłużej, tylko skorzystajcie z naszej wyszukiwarki najlepszych lotów i noclegów! Nie chcecie sami organizować podróży? Zrobimy to dla Was całkowicie za darmo! Sprawdźcie tutaj.

 


Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Coś nie gra na stronie”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać, to co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2017-10-02 18:52:32
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)