Japonia

JaponiaDojazd

Loty

Ponieważ Japonia jest krajem wyspiarskim, to najszybszą i najbardziej ekonomiczną opcją dostania się tam są połączenia lotnicze. Bezpośrednio z Polski dolecieć można do Japonii od niedawna, dzięki uruchomionemu w styczniu 2016 r. pierwszemu stałemu połączeniu z Europy Wschodniej do tokijskiego lotniska Narita. Połączenie to znajduje się w ofercie Polskich Linii Lotniczych LOT. Istnieje także całkiem spora oferta lotów z przesiadką na jednym z głównych europejskich lotnisk. Poniżej zostały przedstawione przykładowe możliwości wyboru połączeń lotniczych z Polski do Japonii:

  • LOT – bezpośrednie połączenie WarszawaTokio. Samoloty (Boeing 787 Dreamliner) kursują do Japonii w środy, piątki i niedziele, a z powrotem w poniedziałki, czwartki i soboty. W najtańszej wersji lot w obie strony będzie kosztować Was ok. 2500 zł (podczas akcji promocyjnych cena spada nawet poniżej 2000 zł). Lot z Warszawy do Tokio trwa 10 godzin i 20 minut. 
  • Austrian Airlines – połączenie do Tokio z przesiadką w Wiedniu. Całkowity czas podróży w jedną stronę razem z najkrótszą możliwą przesiadką wynosi ok. 14 godzin. Cena odpowiednio dobranych połączeń w obie strony może oscylować w granicach ok. 2800zł.
  • Lufthansa – połączenie do Tokio z przesiadką we Frankfurcie. Przy zakupie biletu z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem można dobrać lot w obie strony za niecałe 2500 zł. Najkrótszy czas podróży, wraz z wliczonym czasem na przesiadkę, wynosi ok. 15 godz. 
  • Japan Airlines – połączenie do Tokio z przesiadką w Paryżu oraz w Helsinkach w drodze powrotnej. Łączny czas podróży w jedną stronę razem z przesiadką może wynieść ponad 16 godzin. Cena jest za to trochę niższa – od ok. 2200 zł w obie strony.
  • Turkish Airlines – połączenie do Tokio z przesiadką w Stambule. Czas podróży jest dość długi – ok. 21 godzin, co wynika z długiego czasu przesiadki w Turcji. Połączenie to jest stosunkowo tanie – najtańsze bilety mogą kosztować nawet ok. 1800 zł w obie strony (choć takie ceny pojawiają się jedynie okazjonalnie – poza okresem promocji bilety kosztują ok. 2200 zł). Podobnie niskie ceny można znaleźć również u Qatar Airways.Narita-lotnisko-Japonia-breakplan
  • Tanie loty do Japonii – jeżeli nie zależy Wam na szybkim połączeniu i dopuszczacie większą liczbę dłuższych przesiadek, możecie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Zamawiając w ten sposób bilety z dużym wyprzedzeniem, będziecie w stanie znaleźć połączenia nawet za 1500 zł za lot w obie strony! Niskie ceny na połączenia lotnicze do Japonii znajdziecie na naszej sprawdzonej wyszukiwarce lotów

Trzy główne międzynarodowe lotniska w Japonii to Narita pod Tokio, Kansai pod Osaką oraz Chubu pod Nagoją. Większość dostępnych lotów z Polski obejmuje wyłącznie tokijską Naritę. Na japońskich wyspach istnieje także rozbudowana sieć regionalnych lotnisk oferujących loty krajowe.

 

Chcielibyście, żebyśmy zajęli się rezerwacją lotów za Was? Najlepsze trasy po najniższych cenach? Pozwólcie nam to zrobić! Przekonajcie się o tym, kontaktując się z nami przez formularz lub Fanpage na Facebooku.

 


 Wiecie, że chcecie jechać, ale nie wiecie, co jest potrzebne, aby Was wpuścili? Dowiedzcie się tego, czytając rozdział „Polityka wjazdowa".

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać, to co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-03-16 17:04:02
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)