Kuba

KubaZdrowie i bezpieczeństwo

Opieka zdrowotna

Każdy turysta musi zawrzeć ubezpieczenie na wypadek choroby za granicą, które pokrywa Kuba, i poświadczyć je pisemnie po hiszpańsku lub angielsku. Warto to zrobić, bo lekarze hotelowi kierują chorych turystów do specjalistycznych klinik. Mają one dobrą opinię, ale opłaty za leczenie pobiera się w dewizach. W aptekach wiele leków jest niedostępnych, powinno się zabrać do bagażu dobrze wyposażoną apteczkę podróżną. Więcej informacji na http://www.healthservicecuba.com/.

 

>>>SPRAWDŹ: Ogrom ofert ubezpieczeniowych Cię przytłacza? Chętnie pomożemy wybrać najlepszą ofertę! Kliknij po więcej informacji.

Szczepienia

Przed przyjazdem na Kubę nie wymaga się żadnych szczepień, jednak instytuty medycyny tropikalnej zalecają szczepienia przeciwko polio, tężcowi, tyfusowi oraz żółtaczce typu A i B.

Szczepionka breakplan

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Przydatne informacje przed podrożą do Kuby.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-23 20:28:19
Michał
Redaktor
strona www:
adres:
https://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Wielbiciel pięknej pogody i pogoni za nią po świecie. Jego głód do podróżowania i poznawania świata znajduje ujście w organizowaniu wyjazdów innych osób, które pragną zwiedzać nowe miejsca indywidualnie, dogłębnie i bez przepłacania. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi poprzez działalność portalu Breakplan.pl.