Kuba

KubaZdrowie i bezpieczeństwo

Opieka zdrowotna

Każdy turysta musi zawrzeć ubezpieczenie na wypadek choroby za granicą, które pokrywa Kuba, i poświadczyć je pisemnie po hiszpańsku lub angielsku. Warto to zrobić, bo lekarze hotelowi kierują chorych turystów do specjalistycznych klinik. Mają one dobrą opinię, ale opłaty za leczenie pobiera się w dewizach. W aptekach wiele leków jest niedostępnych, powinno się zabrać do bagażu dobrze wyposażoną apteczkę podróżną. Więcej informacji na http://www.healthservicecuba.com/.

 

>>>SPRAWDŹ: Ogrom ofert ubezpieczeniowych Cię przytłacza? Chętnie pomożemy wybrać najlepszą ofertę! Kliknij po więcej informacji.

Szczepienia

Przed przyjazdem na Kubę nie wymaga się żadnych szczepień, jednak instytuty medycyny tropikalnej zalecają szczepienia przeciwko polio, tężcowi, tyfusowi oraz żółtaczce typu A i B.

Szczepionka breakplan

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Przydatne informacje przed podrożą do Kuby.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-23 20:28:19
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy