Dokąd uciec na czas jesiennej słoty?

Dopada Was jesienna chandra? Kocyk i herbata to za mało, by przywrócić Wam dobry nastrój? Jeśli czytaliście nasz artykuł o sposobach na sezonową depresję, wiecie już, że najlepszym wyjściem jest wybranie się w podróż, by poczuć promienie słońca na twarzy!

Decydując się na urlop w październiku, możecie zapewnić sobie prawdziwe przedłużenie wakacji przy świetnej pogodzie i, co równie istotne, niższe (posezonowe) ceny lotów i noclegów. Staramy się Wam pomóc na każdym etapie podróży, dlatego przygotowaliśmy dla Was poradniki, dzięki którym lepiej określicie swoje oczekiwania wobec wyjazdu:

W przypadku wyjazdów jesiennych, pogoda odgrywa kluczoną rolę! Jeśli nie chcecie narzekać na brak słońca, skuście się na jeden z tych przykładowych kierunków kierunków:

Cypr 

9 godzin słońca, 26 stopni i piękne, złote plaże? Jeśli poszukujecie kierunku, który oferuje przede wszystkim ciepłe promienie słońca, Cypr to świetny wybór!

Andaluzja

Południowa Hiszpania nie bez powodu jest znana jako Costa del Sol (Wybrzeże Słońca), powita Was tu nie tylko na świetna pogoda, ale też niesamowite miasteczka, które trzeba choć raz w życiu odwiedzić!

Gran Canaria

Nie potraficie się zdecydować na jeden rodzaj wypoczynku? Gran Canaria to prawdziwy kontynent w miniaturze: nie pozwoli Wam narzekać ani na pogodę, ani na brak rozrywki!

Dubaj 

Preferujecie nieco wyższe temperatury i lubicie obcować z innymi kulturami? Dubaj będzie dla Was ciekawym wyzwaniem i pozwoli naładować baterie na nadchodzącą zimę.

Kuba 

Interesuje Was bardziej odległy kierunek, nim na dobre trzeba będzie zakończyć sezon wakacyjny? Oryginalna atmosfera Kuby zapewni Wam niezapomniane emocje i zdecydowanie pomoże się odprężyć w promieniach słońca.cuba dokad uciec jesienia 960x327

Nie macie czasu na samodzielne planowanie wyjazdu? A może chcielibyście odkryć inne destynacje, które jesienią zapewnią Wam idealny urlop? Wypełnijcie ten formularz kontaktowy, a nasi Osobiści Doradcy Podróży pomogą Wam zorganizować wymarzoną wyprawę za znacznie niższą cenę niż oferowane przez biura podróży. Jeśli jesteście przyzwyczajeni do wyjazdów z biurem, sprawdźcie jakie atrakcje mogą Wam zapewnić wycieczki, których gotowe oferty znajdziecie tutaj.