Dominikana

DominikanaDojazd

Loty

Jeśli szukacie bezpośrednich przelotów na Dominikanę, to sprawdźcie oferty lotów czarterowych. Możecie też skorzystać z ofert linii regularnych. Cena za przelot w obie strony to minimalnie 2000-3000 zł zależnie od tego, z jakim wyprzedzeniem szukacie lotów oraz z jakiego miasta wylatujecie. Na Dominikanę kursuje również nowa międzykontynentalna tania linia lotnicza, dzięki której cena w obie strony w standardowym pakiecie może wynosić nawet 800 zł w obie strony! Pamiętajcie jednak, że do tej kwoty należy doliczyć opłaty za rezerwację miejsca, bagaż rejestrowany, posiłki itd.

 

>>>Szukasz wyszukiwarki lotów, która spełni Twoje oczekiwania? SPRAWDŹ TUTAJ!

 

punta cana airport dominikana 1280x640

Jeśli zdecydowaliście się na wakacje na Dominikanie i chcielibyście znaleźć odpowiedni lot sprawdźcie koniecznie naszą wyszukiwarkę tanich lotów.

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Politykę wjazdową na Dominikanę.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-25 22:30:34
Michał
Redaktor
strona www:
adres:
https://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Wielbiciel pięknej pogody i pogoni za nią po świecie. Jego głód do podróżowania i poznawania świata znajduje ujście w organizowaniu wyjazdów innych osób, które pragną zwiedzać nowe miejsca indywidualnie, dogłębnie i bez przepłacania. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi poprzez działalność portalu Breakplan.pl.