Peru

PeruGdzie spać?

Gdzie spać?

Peru jest państwem turystycznym i posiada dobrze rozwiniętą sieć miejsc noclegowych. We wszystkich większych miastach, a także w miejscach często odwiedzanych przez turystów łatwo znajdziecie miejsce do spania. Ceny rzecz jasna zależą od klasy miejsca noclegowego, lokalizacji w mieście i od samego miasta.

Hostele są zazwyczaj dobrze utrzymane i da się w nich bez problemów przespać. Cenowo nie różnią się od tych w Polsce. Zazwyczaj za noc w hostelu nie zapłacicie mniej niż 15 soli. Typowa cena to 25 – 30 soli. Jest to dobra oferta dla osób chcących znaleźć najlepszy stosunek jakości do ceny.

Jeżeli wymagacie wyższych standardów, Peru ma do zaoferowania bogatą bazę hotelową. Hotele zazwyczaj posiadają sejfy oraz można tam płacić dolarami amerykańskimi, a czasami też euro. Ceny zaczynają się od 10 do 15 dol. za noc (33 – 50 soli).

 

>>>ZOBACZ TEŻ: Przed Tobą długa podróż samochodem? Twój osobisty doradca podpowie Ci gdzie spać, znajdując najlepsze oferty noclegów!

 

hotel peru 1200x500

Peruwiańskie miasta są rozległe i mają duże przedmieścia. Hostele i hotele można znaleźć na każdym kroku. Wybierajcie te umiejscowione niedaleko centrum lub turystycznych dzielnic. Jest to często gwarancja wyższego standardu i bezpieczeństwa. Łatwiej też dostać się do wybranych atrakcji – transport publiczny nie należy w tym państwie do najlepszych.

Dokładniejsze rozeznanie, zarówno cenowe, jak i w lokalizacji z łatwością znajdziecie korzystając z tej wyszukiwarki.

 

>>>SPRAWDŹ TAKŻE: Co warto zjeść w Peru?

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-29 20:02:22
Michał
Redaktor
strona www:
adres:
https://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Wielbiciel pięknej pogody i pogoni za nią po świecie. Jego głód do podróżowania i poznawania świata znajduje ujście w organizowaniu wyjazdów innych osób, które pragną zwiedzać nowe miejsca indywidualnie, dogłębnie i bez przepłacania. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi poprzez działalność portalu Breakplan.pl.