Peru

PeruGdzie spać?

Gdzie spać?

Peru jest państwem turystycznym i posiada dobrze rozwiniętą sieć miejsc noclegowych. We wszystkich większych miastach, a także w miejscach często odwiedzanych przez turystów łatwo znajdziecie miejsce do spania. Ceny rzecz jasna zależą od klasy miejsca noclegowego, lokalizacji w mieście i od samego miasta.

Hostele są zazwyczaj dobrze utrzymane i da się w nich bez problemów przespać. Cenowo nie różnią się od tych w Polsce. Zazwyczaj za noc w hostelu nie zapłacicie mniej niż 15 soli. Typowa cena to 25 – 30 soli. Jest to dobra oferta dla osób chcących znaleźć najlepszy stosunek jakości do ceny.

Jeżeli wymagacie wyższych standardów, Peru ma do zaoferowania bogatą bazę hotelową. Hotele zazwyczaj posiadają sejfy oraz można tam płacić dolarami amerykańskimi, a czasami też euro. Ceny zaczynają się od 10 do 15 dol. za noc (33 – 50 soli).

hotel-peru-breakplan

Peruwiańskie miasta są rozległe i mają duże przedmieścia. Hostele i hotele można znaleźć na każdym kroku. Wybierajcie te umiejscowione niedaleko centrum lub turystycznych dzielnic. Jest to często gwarancja wyższego standardu i bezpieczeństwa. Łatwiej też dostać się do wybranych atrakcji – transport publiczny nie należy w tym państwie do najlepszych.

Dokładniejsze rozeznanie, zarówno cenowe, jak i w lokalizacji z łatwością znajdziecie korzystając z tej wyszukiwarki.

 


 „Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-03-15 11:49:16
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)