Turcja

TurcjaGdzie spać?

Gdzie spać?

Zdecydowanie najlepszą i najtańszą opcją noclegową w Turcji są jedno lub dwugwiazdkowe hotele i pensjonaty – lepsze cenowo nawet niż kampingi! Dobrą radą jest nie rezerwowanie wcześniej przez Internet czy też telefonicznie noclegów. Korzystniejszą cenę uzyskacie na miejscu, targując się z gospodarzami. Nie powinniście obawiać się braku miejsc, nawet w wysokim sezonie. Baza noclegowa jest na tyle rozbudowana, że każdy znajdzie dach nad głową.

 

>>>ZOBACZ TEŻ: Przed Tobą długa podróż samochodem? Twój osobisty doradca podpowie Ci gdzie spać, znajdując najlepsze oferty noclegów!

 

Pensjonaty tureckie to zwykle rodzinny interes. Bywa, że warunki są tam porównywalne do panujących w dobrych hotelach, a ceny bardzo przystępne – nawet 23 euro za noc w dwójce. Do dyspozycji będziecie mieli pełne wyposażanie, łącznie z lodówką, niekiedy nawet łóżeczkiem dla dziecka. Gospodarze są miło nastawieni i zawsze chętnie pomogą. Oczywiście, w bardzo turystycznych miejscowościach, jak np. Stambuł, ceny będą wyższe. Jednak nawet i tam zdarza się nocleg za 65TRY. Polecam wcześniej przejrzeć serwisy, typu AirBnb , gdzie gospodarze oferują swoje mieszkania dla turystów. Możemy sprawdzić tam dostępność pokoi.

 

>>>SPRAWDŹ TAKŻE: Co warto zjeść w Turcji?

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-11-22 17:54:07
Dorota Belina
Redaktor
adres:
Warszawa / Polska

Kochająca świat z całym jego dobrodziejstwem, szukająca w podróżach nowym smaków i ludzi. Sercem oddana hiszpańskiej Andaluzji, gdzie spędziła piękny rok. Od niedawna odkrywa nowe miejsca z innej perspektywy, podróżując z małym brzdącem. Zawodowo rozmiłowana w pisaniu - o wszystkim i o niczym.