Jaipur

JaipurInne

Ceny

*Woda (1 litr) - 1,2 zł

*Posiłek wegetariański na ulicy - 4-10 zł

*Kurczak z ryżem na ulicy - ok. 10 zł

*Lassi - 2-3 zł

*Posiłek (obiad) w restauracji - od 10 zł

Ciekawostki

Jaipur powinno się odwiedzić przy okazji pobytu w Delhi lub wycieczki po Radżastanie. W przypadku dłuższego pobytu ciekawym pomysłem jest wyprawa na zachód stanu, w rejony pustyni Thar.

Tak jak w przypadku innych dużych, popularnych wśród turystów miast, warto szczególną uwagę zwracać na bezpieczeństwo, przede wszystkim w tłumie, środkach komunikacji miejskiej.

 


 Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać, to co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-18 08:37:13
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy