LONDYN NA SYLWESTRA I NOWY ROK (4 dni)Wprowadzenie

Wprowadzenie

LONDYN NA SYLWESTRA I NOWY ROK

Tegoroczne opcje sylwestrowe Was nie satysfakcjonują i macie ochotę zdobyć się na coś szalonego? Londyn to miejsce, w którym wejdziecie w Nowy Rok czując się wyjątkowo!

Nigdy nie myśleliście o wyjeździe z domu na Sylwestra i Nowy Rok? Pozwólcie sobie w tym roku na odrobię spontaniczności! Nie spędzajcie tych wyjątkowych dni przed telewizorem.

Wyjedźcie z nami do Londynu! Nie musicie głowić się co, jak, gdzie i kiedy zarezerwować. Wystarczy, że spakujecie walizki, a my załatwimy wszystko za Was dokładnie na miarę Waszych potrzeb. Poniżej przedstawiamy przykładowy opis wycieczki dopasowanej właśnie tak aby fantastycznie spędzić te wyjątkowe dni. Cena wycieczki obejmująca loty oraz noclegi zaczyna się już od 1209zł!

Opis ten stanowi jednak tylko propozycję, którą można zmodyfikować w zależności od potrzeb. To czynnik, który daje nam przewagę na rynku, ponieważ jesteśmy w stanie dostosować Twoją podróż całkowicie do Tego, czego Ci trzeba! Aby zarezerwować wyjazd lub skontaktować się z nami, kliknij na ten przycisk

TERMINY

Spokojnie, możemy je dostosować do Twojej dostępności.

29.12-02.01

29.12-03.01

Sylwester i Nowy Rok w Londynie!

PRZELOTY

Wylot w obu terminach z Poznania liniami Ryanair do Londynu- Stansted, leżącego około 60 kilometrów od centrum  miasta.

Czas trwania lotu to około dwie godziny. W cenę biletów lotniczych są wliczone bagaż podręczny o wadze maksymalnej 10 kg i mała torebka. 

NOCLEGI

W zależności od Waszych potrzeb mamy dla Was opcje w różnych wariantach cenowych: ekonomiczny, standard oraz VIP. W zależności od wybranego terminu, zostajecie w Londynie na 4 lub 5 nocy. 

Wariant ekonomiczny obejmuje:

  • łóżko w pokoju koedukacyjnym dla dwunastu osób
  • śniadanie opcjonalne
  • pokój o powierzchni 26m2
  • wspólna łazienka
  • pościel

 

 

Wariant standard obejmuje:

 

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2017-10-24 19:20:44
Michał
Redaktor
strona www:
adres:
https://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Wielbiciel pięknej pogody i pogoni za nią po świecie. Jego głód do podróżowania i poznawania świata znajduje ujście w organizowaniu wyjazdów innych osób, które pragną zwiedzać nowe miejsca indywidualnie, dogłębnie i bez przepłacania. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi poprzez działalność portalu Breakplan.pl.