Agra

AgraDojazd

Loty

Planując odwiedziny w Agrze zdecydowanie najlepiej rozpocząć wyprawę w jednym z największych indyjskich miast, przede wszystkim w Delhi (ze względu na odległość). Lot z Polski do Agry to przynajmniej dwie przesiadki i odpowiednia wyższa cena, przy czym miasto – choć niewątpliwie fascynujące i warte poświęcenia czasu – nie powinno być jedynym celem podróży do Indii. Dlatego też najlepiej jest przyjechać do Agry pociągiem z Delhi (najtańsze bilety w klasie sleeper to wydatek rzędu 200 rupii, a czas przejazdu, w zależności od wybranego połączenia – około czterech godzin) lub Jaipuru (ceny pociągów zaczynają się od 200 rupii (sleeper), a droga zajmuje od około 4 do 6 godzin; można także kupić miejsce w klasie second sitting, zapłacimy wtedy nawet 150 rupii).

 


Jak już będziecie na miejscu, to raczej chcecie leżeć do góry brzuchem, czy spędzić czas aktywnie? Nasze wskazówki odnośnie tych obydwu kwestii i innych odkryjecie w rozdziale „Co warto/nie warto?”.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-22 13:28:32
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy