Ekwador

EkwadorPolityka wjazdowa

Przepisy wjazdowe

Polacy jadący do Ekwadoru w celach turystycznych, biznesowych, naukowych i kulturalnych nie muszą posiadać wiz przy pobycie do 30 dni (możliwość przedłużenia do 90 dni). Wymogiem jest co najmniej 6-miesięczny okres ważności paszportu. W cenę biletu są wliczone opłaty lotniskowe.

Wiza

Wizy wymagane są w przypadku pobytu powyżej 90 dni lub pobytu w innym charakterze niż podany powyżej.

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Miejsca i atrakcje na Ekwadorze.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-04-30 16:25:12
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)