Malezja

MalezjaPolityka wjazdowa

Przepisy wjazdowe

Władze imigracyjne mogą żądać od turystów okazania środków finansowych w gotówce w przypadku braku biletu lotniczego na wyjazd z Malezji. Na dzień pobytu wymagane jest ok. 5 USD.

Przepisy celne nie odbiegają od powszechnie przyjętych standardów. Rząd z dniem 01. 01. 2010 r. nałożył obowiązek wypełnienia deklaracji celnej i posiadania zezwolenia na przywóz i wywóz środków finansowych w wysokości przekraczającej 10 000 USD w odniesieniu do sumy wszystkich posiadanych przy sobie środków w różnych walutach, w tym w czekach podróżnych. Zgoda wydawana jest w ciągu 1 dnia. Nie ma podatku VAT.

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Znajdujemy najlepsze oferty wczasów z biur podróży i mówimy, na co uważać!

 

stemple breakplan

 

Wiza

Aby wyjechać do Malezji wystarczy nam tylko paszport, ponieważ przy pobycie do 90 dni nie obowiązuje wiza. Nie dotyczy to przyjazdów w celu podjęcia pracy lub nauki. Wymagany okres ważności paszportu przy wjeździe wynosi 6 miesięcy. Nie ma obowiązku okazania biletu powrotnego przy wjeździe, jednak może tego zażądać przewoźnik.

 


  

>>>ZOBACZ TAKŻE: Miejsca i atrakcje w Malezji.

 

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-07-06 18:48:40
Michał
Redaktor
strona www:
adres:
https://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Wielbiciel pięknej pogody i pogoni za nią po świecie. Jego głód do podróżowania i poznawania świata znajduje ujście w organizowaniu wyjazdów innych osób, które pragną zwiedzać nowe miejsca indywidualnie, dogłębnie i bez przepłacania. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi poprzez działalność portalu Breakplan.pl.