Tajlandia

TajlandiaDojazd

Loty

Loty bezpośrednie z Polski nie są dostępne w stałej ofercie. Jedyną opcją jest wykupienie lotu czarterowego, oferowanego przez większe biura podróży (Itaka, Tui, Rainbow). W miarę tanie loty do Tajlandii znaleźć można w ich ofercie last minute. Najlepszych połączeń możecie także poszukać w naszej wyszukiwarce tanich lotów.

Najczęściej praktykowaną metodą dostania się do Tajlandii jest kupowanie biletów z przesiadką np. w Niemczech, Holandii, Austrii czy Francji. Lotniska, do których docierają samoloty z Europy są dwa:

- Bangkok (Suvarbanhumi);

- Phuket (Phuket International Airport).

Warto też na bieżąco śledzić oferty biur podróży, wycieczki w ofercie last minute do Tajlandii trafiają się bardzo często.

transport-Bangkok-Tajlandia-breakplan

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Politykę wjazdową do Tajlandii.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-04-10 20:29:21
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)

  • Bangkok - plan wycieczki
    Jak zwiedzić Bangkok i nie zwariować? My wiemy ...
    WIĘCEJ>>