Kolumbia

KolumbiaDojazd

Loty

• Niestety nie ma bezpośrednich połączeń lotniczych z Polski. Najbardziej opłacalne loty przesiadkowe będą te startujące z Warszawy, bo loty np. z Krakowa będą  już o co najmniej 500 zł droższe.

• Loty z Polski do Kolumbii z przesiadkami są dużo droższe niż bezpośrednie z innych państw europejskich, dlatego lepiej na własną rękę dolecieć do Wielkiej Brytanii lub Włoch i stamtąd - prosto do Kolumbii. Bardzo przystępne ceny biletów do wybranych państw europejskich oferują tanie linie lotnicze WizzAir i RyanAir.

• Do Kolumbii dostaniemy się najtaniej z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji i Niemiec. Promocyjny koszt biletu lotniczego to  2 - 3 tys. zł w obie strony, w zależności od promocji. Niestety jednak w większości przypadków regularna cena to co najmniej 4 tys. zł.

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Na co warto zwracać uwagę przy wyborze linii lotniczych!

 

• Czasami można upolować świetne promocje lotnicze, jak chociażby lot do Bogoty z Włoch za niecałe 2000 zł w dwie strony. Jeśli dysponujecie wolnym czasem, polecamy oddać się szukaniu biletów last minute - te opłacają się najbardziej.

Najniższe ceny na połączenia lotnicze znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki tanich lotów - sprawdźcie!
Nie chcecie trudzić się dopasowywaniem przesiadek? Dajcie nam szansę zrobić to za Was! Skontaktujcie się z nami na poprzez formularz kontaktowy lub przez nasz Fanpage na Facebooku. Szczegóły znajdziecie tutaj.

• Linie, którymi dolecicie do Kolumbii to: KLM, Lufthansa, Condor, Iberia, AirFrance, US Airways. Dla posiadaczy wizy amerykańskiej dobra wiadomość - z tym dokumentem macie możliwość dostania się  do Kolumbii taniej, z przesiadką na Florydzie.

• Musimy liczyć się z tym, że lot nie należy do najkrótszych. Dobrze zorganizowany lot razem z przesiadką (lub przesiadkami), to co najmniej 12 godzin w wersji optymistycznej, bo standardowo zaplanowany lot od początku do końca wynosi mniej więcej 15-18 godzin. Dobra wiadomość jest taka, że po przylocie dodajemy sobie 6 lub 7 godzin do życia, bo cofamy zegarki o daną liczbę, w zależności od tego, który czas (letni bądź zimowy) jest w tym momencie w Kolumbii.

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Politykę wjazdową do Kolumbii.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2019-09-20 11:02:40
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy