Kolumbia

KolumbiaDojazd

Loty

• Niestety nie ma bezpośrednich połączeń lotniczych z Polski. Najbardziej opłacalne loty przesiadkowe będą te startujące z Warszawy, bo loty np. z Krakowa będą  już o co najmniej 500 zł droższe.

• Loty z Polski do Kolumbii z przesiadkami są dużo droższe niż bezpośrednie z innych państw europejskich, dlatego lepiej na własną rękę dolecieć do Wielkiej Brytanii lub Włoch i stamtąd - prosto do Kolumbii. Bardzo przystępne ceny biletów do wybranych państw europejskich oferują tanie linie lotnicze WizzAir i RyanAir.

• Do Kolumbii dostaniemy się najtaniej z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji i Niemiec. Promocyjny koszt biletu lotniczego to  2 - 3 tys. zł w obie strony, w zależności od promocji. Niestety jednak w większości przypadków regularna cena to co najmniej 4 tys. zł.

• Czasami można upolować świetne promocje lotnicze, jak chociażby lot do Bogoty z Włoch za niecałe 2000 zł w dwie strony. Jeśli dysponujecie wolnym czasem, polecamy oddać się szukaniu biletów last minute - te opłacają się najbardziej.

Najniższe ceny na połączenia lotnicze znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki tanich lotów - sprawdźcie!
Nie chcecie trudzić się dopasowywaniem przesiadek? Dajcie nam szansę zrobić to za Was! Skontaktujcie się z nami na poprzez formularz kontaktowy lub przez nasz Fanpage na Facebooku. Szczegóły znajdziecie tutaj.

• Linie, którymi dolecicie do Kolumbii to: KLM, Lufthansa, Condor, Iberia, AirFrance, US Airways. Dla posiadaczy wizy amerykańskiej dobra wiadomość - z tym dokumentem macie możliwość dostania się  do Kolumbii taniej, z przesiadką na Florydzie.

• Musimy liczyć się z tym, że lot nie należy do najkrótszych. Dobrze zorganizowany lot razem z przesiadką (lub przesiadkami), to co najmniej 12 godzin w wersji optymistycznej, bo standardowo zaplanowany lot od początku do końca wynosi mniej więcej 15-18 godzin. Dobra wiadomość jest taka, że po przylocie dodajemy sobie 6 lub 7 godzin do życia, bo cofamy zegarki o daną liczbę, w zależności od tego, który czas (letni bądź zimowy) jest w tym momencie w Kolumbii.

 


 Wiecie, że chcecie jechać, ale nie wiecie, co jest potrzebne, aby Was wpuścili? Dowiedzcie się tego, czytając rozdział „Polityka wjazdowa”.

 Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać, to co Wam się nie spodoba. Jeśli widzicie potencjał w tym co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-03-16 17:31:47
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)