Singapur

SingapurDojazd

Loty

Najlepszym sposobem, a racjonalnie myśląc również jedynym, aby dostać się do Singapuru, jest podróż samolotem. W Singapurze funkcjonuje ogromne i nowoczesne międzynarodowe lotniskoChangi Airport (http://bit.do/changiairport). Niestety z Polski nie ma bezpośrednich połączeń do Singapuru, dlatego czeka nas przynajmniej jedna przesiadka. Jeśli dobrze trafimy, lot z przesiadką zajmie nam mniej niż 16 godzin – jest to jeden z najkrótszych możliwych czasów. Zazwyczaj jest to około 17-20 godzin. Optymalna cena lotu to około 2800-3000 zł, jednak wiadomo, że można też złapać przysłowiową „okazję” lub zapłacić dużo więcej, szczególnie w przypadku rezerwowania lotów na ostatnią chwilę. Do Singapuru dostaniemy się m.in. z lotnisk w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu lub Gdańsku.

 

>>>Szukasz wyszukiwarki lotów, która spełni Twoje oczekiwania? SPRAWDŹ TUTAJ!

 

Linie lotnicze, obsługujące połączenia do Singapuru, to przede wszystkim: KLM, Lot, Lufthansa, Singapore Airlines oraz Air France, z przesiadkami przykładowo w: Paryżu, Amsterdamie, Londynie, Kopenhadze, Monachium, Frankfurcie, Bangkoku lub Dubaju.

Jeśli chodzi o transport z lotniska, najtańszym, ale jednak czasowo najdłuższym sposobem będzie metro, które jedzie do centrum miasta około godzinę. Możemy dojechać także autobusem, uberem lub taksówką. Taksówka będzie zdecydowanie najdroższą formą transportu, dlatego warto zastanowić się nad Uberem – nieoficjalną „taksówką” zamawianą przez aplikację, która w porównaniu do zwykłych taksówek ma bardzo korzystne ceny – czasem nawet o połowę mniejsze. Ubery i taksówki mają także ten plus, że cieszą się dużą dostępnością, nawet w późnych godzinach nocnych.

W celu najlepszego zaplanowania swojego lotu pod kątem ceny, liczby przesiadek, godzin podróży itp. warto odwiedzić wyszukiwarkę najlepszych cen biletów lotniczych na stronie Breakplan.com.

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Politykę wjazdową do Singapuru.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-08 09:44:19
Michał
Redaktor
strona www:
adres:
https://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Wielbiciel pięknej pogody i pogoni za nią po świecie. Jego głód do podróżowania i poznawania świata znajduje ujście w organizowaniu wyjazdów innych osób, które pragną zwiedzać nowe miejsca indywidualnie, dogłębnie i bez przepłacania. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi poprzez działalność portalu Breakplan.pl.