Delhi

DelhiGdzie spać?

Gdzie spać?

W większych miastach, takich jak Delhi, można spotkać się ze wszystkimi typami zakwaterowania. Zwolennicy taniego podróżowania znajdą zarówno tanie hostele, jak i lokalne guesthouse'y. Miejsca noclegowe prowadzone są często jako rodzinne biznesy, więc możemy trafić na okazję tańszego wypożyczenia samochodu czy wykupienia wycieczki oraz skosztować domowej kuchni. W przypadku poszukiwania noclegu, można korzystać z popularnych stron bookingowych, jednak charakterystycznym dla Indii jest wielość małych hoteli, których nie znajdziemy w Internecie. Jeśli macie czas – warto udać się w celu poszukiwań miejsca noclegowego, czego dodatkowym plusem jest możliwość sprawdzenia warunków czy okolicy.

Przykładowe ceny noclegów w Delhi to od 10 zł za osobę za pokój w hostelu (typu shared room), od 30 zł za pokój prywatny.

 


„Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-17 14:24:40
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy