Birma

BirmaDojazd

Loty

Loty do Birmy nie należą do najtańszych, porównując ceny chociażby do bardzo turystycznego sąsiada – Tajlandii. Trzeba jednak przyznać, że coraz częściej (choć nadal dosyć rzadko) można zobaczyć promocje na ten kierunek. Być może niedługo doczekamy się większej częstotliwości i jeszcze lepszych ofert. Standardowe ceny biletów zaczynają się od około 3000 zł w obie strony i sięgają ok. 4 tysięcy. Dla przykładu ceny za podróż w marcu (2 tyg. wyprzedzenia) z Warszawy do Yangonu to:

● 3 049 zł w obie strony liniami Turkish Airlines i Thai Airways (2 przesiadki - w Stambule i Bangkoku)

● 3 600 zł liniami Singapore Airlines, LOT i SilkAir (2 przesiadki – w jedną stronę, w -  Zurychu i Singapurze)

● 2 623 zł liniami Emirates (1 przesiadka w Dubaju)

Sprawdzając w lutym loty na listopad, można znaleźć przeloty już za ok. 2 300 zł w obie strony, np. liniami China Southern.

Dobrym rozwiązaniem jest wyłapanie promocji do Bangkoku, skąd do Yangonu lub Mandalay możecie dolecieć Air Asia nawet za 400zł w obie strony. Jeżeli zaś wybieracie się do Mandalay, to ceny za lot powinny być na podobnym poziomie lub też droższe. W tym miejscu warto powiedzieć o tym, że azjatycki król przestworzy ma zamiar wrócić do Europy i tym samym oferować bardzo tanie loty do Tajlandii. Wielki powrót Air Asia zapowiadany jest na wakacje 2017, tak więc czekajcie i trzymajcie kciuki. Przy śledzeniu lotów pomoże Wam na pe wno nasza wyszukiwarka lotów.

 


 Wiecie, że chcecie jechać, ale nie wiecie co jest potrzebne, aby was wpuścili? Dowiecie się tego czytając rozdział "Polityka wjazdowa".

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.comProsimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na Fejsie  i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-03-16 00:57:52
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)