Indonezja

IndonezjaDojazd

Loty

Najwygodniejszym i najszybszym sposobem, aby dostać się na wyspy indonezyjskie, jest podróż samolotem. Indonezja dysponuje ilością 61 portów lotniczych krajowych i międzynarodowych, obsługujących wszystkie większe miasta w kraju. Międzynarodowe linie lotnicze mają połączenie z głównymi lotniskami w Dżakarcie, Denpasar czy Medan. Największym lotniskiem jest znajdujące się w stolicy – Soekarno-Hatta, oddalone o 20 km od miasta. Jest to centrum ogromnej sieci lotniczej w Indonezji, skupiającej loty międzynarodowych i krajowych linii lotniczych, do których należą między innymi: Garuda Indonesia, Cathay Pacific, KLM, China Airlines, EVA Air, Japan Airlines, Singapore Airlines, Malaysia Airlines, Royal Brunei, Thai International, Lufthansa, a także Indonesia Air Asia, Mandala Airlines, Sriwijaya Air, Lion Air oraz Merpati Nusantara.

 

>>>Szukasz wyszukiwarki lotów, która spełni Twoje oczekiwania? SPRAWDŹ TUTAJ!

 

Garuda Indonesia jest główną indonezyjską linią lotniczą, umożliwiającą przeloty krajowe oraz loty do 24 międzynarodowych lotnisk znajdujących się, między innymi, w Bangkoku, Pekinie, Kuala Lumpur, Sydney, Singapurze, Tokio, Dubaju czy Amsterdamie.

Na Bali, 15 km od Denpasar, znajduje się drugie bardzo istotne lotnisko indonezyjskie. Port lotniczy w Denpasar obsługuje bowiem główne połączenia z Europy, Azji i Australii. Planując podróż poza lotniskiem w Dżakarcie i Denpasar warto wziąć pod uwagę również porty w Medan, Padang, czy Bandungu. Zastanawiacie się jak to wszystko ogarnąć? Nic prostszego, wystarczy kliknąć na naszą stronę z wyszukiwarką lotów Breakplan.com J.

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Politykę wjazdową do Indonezji.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-04-30 16:50:58
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy