Indonezja

IndonezjaGdzie spać?

Gdzie spać?

wypoczynek-w-hamaku-indonezja-breakplanPrzestrzegając zasad bezpieczeństwa polecamy Wam korzystanie z usług licznych hoteli na wyspach. Ceny noclegu zależą od danej wyspy, terminu, długości pobytu – pobyt dwóch osób w hotelu ze śniadaniem Amora Ubud Villas dla dwóch osób to koszt 747 PLN za dobę. Z kolei za pokój z widokiem na ocean w Anantara Seminyak Bali Resort zapłacicie 572 PLN za dobę od osoby (w cenę wliczone jest śniadanie). Chcąc się upewnić czy nie przepłacacie, skorzystajcie z naszej wyszukiwarki na stronie Breakplan.com J.

 

>>>SPRAWDŹ TAKŻE: Co warto zjeść w Indonezji?

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-04-06 16:21:48
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)