Austria

AustriaDojazd

Loty

Z Polski do Austrii niekoniecznie tanio, ale łatwo i szybko można dostać się samolotem.

Lot z Warszawy do Wiednia trwa ok. 1h 20 min, z Krakowa do Wiednia - 1h 5 min. Bezpośrednie loty z Polski do Wiednia obsługują linie lotnicze myAustrian i LOT.

Ceny biletów lotniczych do Austrii są bardzo zróżnicowane. Za bezpośredni lot do Wiednia można zapłacić od 300 do 600 zł. Loty do innych miast odbywają się najczęściej z przesiadką i kosztują nawet do 1000 zł. Ceny jednak zmieniają się z godziny na godzinę. Jeśli nie chcecie przegapić najlepszych ofert, zajrzyjcie tutaj.

Tańsze loty są z Polski do Monachium, jest ich także więcej. Bezpośrednie są z prawie każdego lotniska w Polsce i obsługiwane przez linie LOT i Lufthansa. Z monachijskiego lotniska do Austrii dostać możecie się m.in. autobusem linii Flixbus, cena biletu to 75 zł.

Nie macie czasu przeszukiwać ofert, a chcielibyście mieć pewność, że wybierzecie najlepszą i najtańszą opcję? Wypełnijcie formularz kontaktowy lub skontaktujcie się z nami przez fanpage na Facebooku. Z naszej strony macie zapewnioną profesjonalną pomoc i satysfakcję. Więcej informacji, jak dokładnie to działa, znajdziecie tutaj.

Wiedenskie lotnisko-austria-breakplan

Samolot to zdecydowania najszybsza, ale nie najtańsza opcja. Jeśli macie więcej czasu polecamy podróż pociągiem lub autobusem.

Na miejscu zawsze możecie skorzystać z wynajętego auta i niekoniecznie przebywać cały czas w jednym mieście. Nigdy tego nie robiliście i nie wiecie, od czego zacząć poszukiwania? Nie martwcie się, zawsze możecie liczyć na pomoc wyszukiwarki aut i ze spokojną głową wybrać najbardziej odpowiadającą Wam formę transportu do Austrii. Już nie raz wynajmowaliście auta za granicą? To nic! Każda pomoc się przyda przy organizacji urlopu.

Pociąg

Na trasie WarszawaWiedeń codziennie kursuje do trzech pociągów.

Podróż trwa od 7 do 9,5h. Polecamy zapoznać się z ofertą PKP Intercity - https://www.intercity.pl/.

Z Polski do Austrii kursuje także wiele autobusów. Przewoźnicy oferujący przejazdy na tej trasie to między innymi: Polski Bus, LUX Express, Eurolines, z czego ten ostatni proponuje transport z wielu polskich miast do kilku destynacji na terenie Austrii. Podróż autobusem z Krakowa do Wiednia trwa 8h, z Warszawy do Wiednia - 12h.

 


 Wiecie, że chcecie jechać, ale nie wiecie, co jest potrzebne, aby Was wpuścili? Dowiedzcie się tego, czytając rozdział „Polityka wjazdowa”.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-03-16 01:18:29
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)

  • Wiedeń - plan wycieczki
    Czy wiecie, że Wiedeń po raz ósmy z rzędu upla...
    WIĘCEJ>>