Austria

AustriaDojazd

Loty

Z Polski do Austrii niekoniecznie tanio, ale łatwo i szybko można dostać się samolotem.

Lot z Warszawy do Wiednia trwa ok. 1h 20 min, z Krakowa do Wiednia - 1h 5 min. Bezpośrednie loty z Polski do Wiednia obsługują linie lotnicze myAustrian i LOT.

Ceny biletów lotniczych do Austrii są bardzo zróżnicowane. Za bezpośredni lot do Wiednia można zapłacić od 300 do 600 zł. Loty do innych miast odbywają się najczęściej z przesiadką i kosztują nawet do 1000 zł. Ceny jednak zmieniają się z godziny na godzinę. Jeśli nie chcecie przegapić najlepszych ofert, zajrzyjcie tutaj.

Tańsze loty są z Polski do Monachium, jest ich także więcej. Bezpośrednie są z prawie każdego lotniska w Polsce i obsługiwane przez linie LOT i Lufthansa. Z monachijskiego lotniska do Austrii dostać możecie się m.in. autobusem linii Flixbus, cena biletu to 75 zł.

 

 >>>Szukasz wyszukiwarki lotów, która spełni Twoje oczekiwania? SPRAWDŹ TUTAJ!

 

Nie macie czasu przeszukiwać ofert, a chcielibyście mieć pewność, że wybierzecie najlepszą i najtańszą opcję? Wypełnijcie formularz kontaktowy lub skontaktujcie się z nami przez fanpage na Facebooku. Z naszej strony macie zapewnioną profesjonalną pomoc i satysfakcję. Więcej informacji, jak dokładnie to działa, znajdziecie tutaj.

Wiedenskie lotnisko-austria-breakplan

Samolot to zdecydowania najszybsza, ale nie najtańsza opcja. Jeśli macie więcej czasu polecamy podróż pociągiem lub autobusem.

Na miejscu zawsze możecie skorzystać z wynajętego auta i niekoniecznie przebywać cały czas w jednym mieście. Nigdy tego nie robiliście i nie wiecie, od czego zacząć poszukiwania? Nie martwcie się, zawsze możecie liczyć na pomoc wyszukiwarki aut i ze spokojną głową wybrać najbardziej odpowiadającą Wam formę transportu do Austrii. Już nie raz wynajmowaliście auta za granicą? To nic! Każda pomoc się przyda przy organizacji urlopu.

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Kiedy kupić najtańszy bilet na podróż?

Pociąg

Na trasie WarszawaWiedeń codziennie kursuje do trzech pociągów.

Podróż trwa od 7 do 9,5h. Polecamy zapoznać się z ofertą PKP Intercity - https://www.intercity.pl/.

Z Polski do Austrii kursuje także wiele autobusów. Przewoźnicy oferujący przejazdy na tej trasie to między innymi: Polski Bus, LUX Express, Eurolines, z czego ten ostatni proponuje transport z wielu polskich miast do kilku destynacji na terenie Austrii. Podróż autobusem z Krakowa do Wiednia trwa 8h, z Warszawy do Wiednia - 12h.

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Politykę wjazdową do Austrii.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-30 08:27:53
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy

  • Wiedeń - plan wycieczki
    Czy wiecie, że Wiedeń po raz ósmy z rzędu upla...
    WIĘCEJ>>