Czechy

CzechyGdzie spać?

Gdzie spać?

Najtańszą opcją noclegową są hostele. Te, znajdujące się w centrum większych czeskich miast, nie są dużo droższe od tych na obrzeżach. Tanio jest także w pensjonatach, można to zauważyć zwłaszcza w czeskich kurortach narciarskich.

W Pradze ceny kształtują się podobnie jak w innych czeskich miastach. Pokój dwuosobowy w hostelu to koszt od 100 zł. Za noc w hotelu pięciogwiazdkowym trzeba zapłacić od 500 do nawet 1500 zł. Sprawdziliśmy dla Was wiele opcji noclegowych m.in. najwyższe ceny obowiązują w hotelach w centrum Pragi (pokój dwuosobowy w czterogwiazdkowym hotelu w Pradze kosztuje ok. 2350 CZK za noc), dużo taniej jest w obiektach turystycznych niższej kategorii, położonych z dala od centrum (pokój dwuosobowy w hotelu w dzielnicy peryferyjnej to koszt ok. 550 CZK za noc). Odpowiednio niższe są ceny noclegów w innych miastach Czech. Trzeba podkreślić, że standard obiektów klasy turystycznej w Czechach jest bardzo przyzwoity, dlatego za przystępną cenę można znaleźć naprawdę zadowalające zakwaterowanie.

Wystarczy, że klikniecie tutaj, aby znaleźć najlepsze oferty noclegów. Jeśli jednak nie macie czasu na szukanie, powiedzcie nam, jakie noclegi Was interesują, a my osobiście zaplanujemy Waszą podróż, znajdując najlepsze oferty! Po prostu napiszcie do nas na adres rezerwacje@breakplan.com lub skontaktujcie się przez nasz fanpage na Facebooku. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj  J.

 

>>>SPRAWDŹ TAKŻE: Co warto zjeść w Czechach?

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-04-30 16:13:48
Michał
Redaktor
strona www:
adres:
https://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Wielbiciel pięknej pogody i pogoni za nią po świecie. Jego głód do podróżowania i poznawania świata znajduje ujście w organizowaniu wyjazdów innych osób, które pragną zwiedzać nowe miejsca indywidualnie, dogłębnie i bez przepłacania. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi poprzez działalność portalu Breakplan.pl.