Czechy

CzechyGdzie spać?

Gdzie spać?

Najtańszą opcją noclegową są hostele. Te, znajdujące się w centrum większych czeskich miast, nie są dużo droższe od tych na obrzeżach. Tanio jest także w pensjonatach, można to zauważyć zwłaszcza w czeskich kurortach narciarskich.

W Pradze ceny kształtują się podobnie jak w innych czeskich miastach. Pokój dwuosobowy w hostelu to koszt od 100 zł. Za noc w hotelu pięciogwiazdkowym trzeba zapłacić od 500 do nawet 1500 zł. Sprawdziliśmy dla Was wiele opcji noclegowych m.in. najwyższe ceny obowiązują w hotelach w centrum Pragi (pokój dwuosobowy w czterogwiazdkowym hotelu w Pradze kosztuje ok. 2350 CZK za noc), dużo taniej jest w obiektach turystycznych niższej kategorii, położonych z dala od centrum (pokój dwuosobowy w hotelu w dzielnicy peryferyjnej to koszt ok. 550 CZK za noc). Odpowiednio niższe są ceny noclegów w innych miastach Czech. Trzeba podkreślić, że standard obiektów klasy turystycznej w Czechach jest bardzo przyzwoity, dlatego za przystępną cenę można znaleźć naprawdę zadowalające zakwaterowanie.

Wystarczy, że klikniecie tutaj, aby znaleźć najlepsze oferty noclegów. Jeśli jednak nie macie czasu na szukanie, powiedzcie nam, jakie noclegi Was interesują, a my osobiście zaplanujemy Waszą podróż, znajdując najlepsze oferty! Po prostu napiszcie do nas na adres rezerwacje@breakplan.com lub skontaktujcie się przez nasz fanpage na Facebooku. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj  J.

 


 „Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-03-16 00:32:31
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)