Malta

MaltaGdzie spać?

Gdzie spać?

W miejscach typowo turystycznych jest wiele hoteli i hosteli o różnym standardzie. Ceny uzależnione są od miasta, położenia oraz ilości gwiazdek. Pokoje z 3 lub mniej gwiazdkami nie posiadają klimatyzacji. Planując podróż wcześniej warto zajrzeć na strony maltańskie, gdzie często proponowane jest wynajęcie prywatnego pokoju, mieszkania lub apartamentu. Wychodzi to znacznie taniej niż hotel. Chcąc uniknąć rozczarowania i przykrych niespodzianek, sprawdźcie również wyszukiwarkę noclegów. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy pomoc w doborze najlepszego zakwaterowania na wyspie. Wystarczy, że wypełnicie formularz lub skontaktujecie się z nami przez fanpage na Facebooku. Więcej informacji na ten temat tutaj

uliczka-malta-breakplan

 

>>>ZOBACZ TEŻ: Przed Tobą długa podróż samochodem? Twój osobisty doradca podpowie Ci gdzie spać, znajdując najlepsze oferty noclegów!

 

Noclegi na Malcie warte polecenia:

 

Valletta:

 

Gozo:

 

>>>SPRAWDŹ TAKŻE: Co warto zjeść na Malcie?

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-23 15:34:06
Michał
Redaktor
strona www:
adres:
https://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Wielbiciel pięknej pogody i pogoni za nią po świecie. Jego głód do podróżowania i poznawania świata znajduje ujście w organizowaniu wyjazdów innych osób, które pragną zwiedzać nowe miejsca indywidualnie, dogłębnie i bez przepłacania. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi poprzez działalność portalu Breakplan.pl.