Tajwan

TajwanGdzie spać?

Gdzie spać?

W większych miastach nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem interesującego Was noclegu. Macie do wyboru zarówno hotele, jak i hostele. W zależności od wybranego przez siebie obiektu, ceny będą się znacznie różnić – za łóżko w pokoju wieloosobowym zapłacicie już od około 30 PLN od osoby za dobę, ale jeśli zechcecie nocować w apartamencie w kilkugwiazdkowym hotelu, cena za noc może wynieść kilkaset PLN.

 

>>>ZOBACZ TEŻ: Przed Tobą długa podróż samochodem? Twój osobisty doradca podpowie Ci gdzie spać, znajdując najlepsze oferty noclegów!

 

Nie obawiajcie się tamtejszych hosteli – trzymają naprawdę wysoki poziom, szczególnie te w większych miastach. Interesująca opcja to spanie w hotelu-kapsule. Nie jest to wprawdzie wariant dla osób cierpiących na klaustrofobię, bo śpicie w mocno ograniczonej przestrzeni. Kapsuły mają jednak wszystko, czego potrzeba na niewielką ilość noclegów – panel ze światłem i ładowarkami, małą półeczkę, a nawet ekran, na którym możecie oglądać telewizję. Jeżeli szukacie godnego polecenia hotelu-kapsuły w Tajpej, rozważcie nocleg w TW Capsule Hostel. Jest to obiekt bardzo bezpieczny, położony w świetnej lokalizacji, czysty i wygodny, o niewygórowanych cenach (około 80 PLN za dobę).

Nawet jeśli zarezerwujecie nocleg w pokoju wieloosobowym, możecie liczyć na odrobinę prywatności, gdyż prawdopodobnie Wasze łóżko będzie oddzielała od reszty pokoju zasłonka. Istnieją oddzielne pokoje wieloosobowe dla mężczyzn i dla kobiet.

I najważniejsze: pamiętajcie, że najlepsze noclegi znajdziecie na breakplan.com!

 

>>>SPRAWDŹ TAKŻE: Co warto zjeść na Tajwanie?

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-22 12:24:15
Michał
Redaktor
strona www:
adres:
https://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Wielbiciel pięknej pogody i pogoni za nią po świecie. Jego głód do podróżowania i poznawania świata znajduje ujście w organizowaniu wyjazdów innych osób, które pragną zwiedzać nowe miejsca indywidualnie, dogłębnie i bez przepłacania. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi poprzez działalność portalu Breakplan.pl.