Floryda

FlorydaDojazd

Loty

Na Florydę można dotrzeć z Polski właściwie tylko samolotem, tak jest najwygodniej i najszybciej (no chyba, że komuś marzy się miesięczny rejs przez Atlantyk). Niestety nie ma jeszcze bezpośrednich połączeń, nie istnieją też tanie loty do Miami. Trzeba „kombinować” z przesiadkami przez różne kraje europejskie. Główne porty lotnicze na Florydzie znajdują się w Miami, Orlando, Tampie i Fort Lauderdale-Hollywood.artykul miamiloty 1400x600

 Z Warszawy można dolecieć na kilka sposobów z przesiadką w takich europejskich miastach jak: Londyn, Paryż, Amsterdam, Frankfurt, Wiedeń. Można też skorzystać z bezpośredniego połączenia Warszawa – Nowy Jork (LOTem), następnie wybrać jedno z wielu połączeń z Nowego Jorku do Orlando, Miami, Tampa itd.

park-floryda-breakplan

Lot z Polski do Nowego Jorku trwa około 11 godzin, z Nowego Yorku na Florydę 3 godziny. Lot z Warszawy do Paryża trwa 2 godz. 30 min, z Paryża do Miami 12 godzin.

Ceny z Warszawy do Nowego Jorku zaczynają się od 2200 zł w obie strony, ale najczęściej w dogodnych terminach trzeba zapłacić co najmniej 3000 zł. Cena biletu z innej europejskiej stolicy do Miami będzie się zaczynać od 2500 zł, ale prawdopodobnie będzie to też co najmniej 3000 zł.

Nie wiecie, gdzie szukać lotów? Spokojnie, spieszymy z pomocą. Specjalnie dla Was stworzyliśmy wyszukiwarkę lotów, dzięki której znajdziecie połączenie najlepsze dla Was :).


>>>ZOBACZ TAKŻE: Miejsca i atrakcje na Florydzie.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-10-30 10:28:04
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy