Floryda

FlorydaGdzie spać?

Gdzie spać?

Noclegi na Florydzie:

Hotel Floryda. Jeżeli wybieracie się na spokojny wakacyjny odpoczynek, to najlepiej zarezerwować hotel nad brzegiem oceanu. W zależności od tego, po której stronie półwyspu będziecie nocować, możecie wtedy obserwować przepiękne wschody lub zachody słońca nad oceanem. Obecnie dostępnych jest wiele hoteli, które proponują swoje usługi na dowolny budżet klienta. Doba w średniej klasy hotelu, w mniejszej miejscowości lub poza ścisłym centrum turystycznym większych miast będzie nas kosztować od 30 dol. do 150 dol. w zależności od tego ile gwiazdek ma hotel. W luksusowych dzielnicach Miami noclegi będą oczywiście dużo droższe.

Hostel Floryda. Jeśli nie chcecie tracić dużo pieniędzy na pobyt w hotelu, możecie zarezerwować miejsce w hostelu, gdzie doba będzie kosztować od 15 dol. do 30 dol.

key-west-floryda-breakplan

Idealne miejsce do zabookowania jednego noclegu na Florydzie na cały pobyt, to okolice Orlando (jeżeli nie interesuje nas plażowanie), ponieważ znajdują się tam główne parki rozrywkowe i jest to miejsce, skąd możemy łatwo dojechać do pozostałych atrakcji półwyspu. Jeżeli chcemy pomoczyć się w ciepłych wodach Zatoki Meksykańskiej, to najlepsze będą okolice Tampy i Clearwater, znajduje się tam wiele atrakcyjnych plaż, (cieplejszych i ładniejszych niż te od strony oceanu) i miejsc rozrywkowych, a centralne położenie pozwoli na dojazd do pozostałych turystycznych destynacji. Piękne plaże są też w okolicy Naples i Pensacola, ale stamtąd jest daleko do wszystkich innych atrakcji. Słynne Miami jest natomiast bardzo zatłoczone i zdecydowanie najdroższe, więc odradzamy, aby ulokować się akurat tam. No chyba, że jest to wasze największe marzenie, w takim wypadku trzeba poświęcić spokój i portfel :).artykul wypoczynek 1400x600

Dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z ofertami najpopularniejszych biur podróży i wykupienie całej wycieczki. Może Wam w tym pomóc wyszukiwarka wczasów dostępna na naszej stronie. Jeżeli jednak wolelibyście, żebyśmy to my zaplanowali Wasz wyjazd, zgłoście się, wypełniając formularz kontaktowy lub pisząc wiadomość na Facebooku.

 

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-10-30 10:28:04
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy