Łotwa

ŁotwaDojazd

Loty

Są wśród Was tacy, którzy chcą dostać się na miejsce w możliwie najkrótszym czasie? A może i tacy, którzy lubią godzinami wpatrywać się w zmieniające się za szybą krajobrazy? Miłośnicy dużych wysokości, a może przyziemnej jazdy? Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy.

Z Polski (Lotnisko Warszawa Okęcie) do stolicy Łotwy dolecicie dzięki linii LOT airBaltic już od 302 zł. Cena robi wrażenie, prawda? Można uznać, że oferują naprawdę tanie loty na Łotwę. Warto sprawdzić także loty z Berlina. Najbardziej atrakcyjne cenowo odbywają się zazwyczaj zimą, wiosną i jesienią. W okresie letnim ceny zwykle rosną, chyba, że dokonacie rezerwacji odpowiednio wcześniej. Wybierając samolot w niespełna półtorej godziny będziecie na Łotwie! I co najważniejsze – pamiętajcie, że najlepsze loty znajdziecie gdzie? Oczywiście na breakplan.com!

Jeśli dacie nam szansę kontaktując się z nami tutaj, wyszukamy dla Was całkowicie za darmo najtańsze i najlepsze połączenie lotnicze!

Możecie również sami sprawdzić naszą wyszukiwarkę tanich lotów.

 

>>>ZOBACZ TEŻ: Przed Tobą długa podróż samochodem? Twój osobisty doradca podpowie Ci gdzie spać, znajdując najlepsze oferty noclegów!

Samochód

Autokar na Łotwę

Linie EcoLines oraz LuxExpress oferują dojazd na Łotwę już od 90zł w jedną stronę z Warszawy do Rygi. Warto jednak polować na częste promocje, dzięki którym  bilet można nabyć w naprawdę okazyjnych cenach. Podróż z Warszawy trwa ok. 12 godzin z 15 - minutowymi postojami w Kownie i Wilnie.

 

Samochodem na Łotwę

Jeżeli niestraszna Wam podróż autokarem, to warto przemyśleć również wycieczkę własnym samochodem. Po pierwsze zabieracie tylko te osoby, z którymi rzeczywiście chcecie podróżować. Po drugie robicie postoje, kiedy tylko chcecie. I po trzecie, też bardzo ważne, sterujecie radiem, więc podróż upłynie Wam w Waszych ulubionych rytmach. A cenę paliwa dzielicie na wszystkich! Warszawę i Rygę dzieli niespełna 700 kilometrów, więc koszty nie spowodują u Was zawrotów głowy.

 Najbardziej zainteresował Was dojazd na Łotwę tym sposobem, lecz nie chcecie zabierać własnego samochodu? Rozwiązaniem jest multiwyszukiwarka wynajmu aut, gdzie znajdują się setki ofert najlepszych wypożyczalni!

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Politykę wjazdową do Łotwy.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-23 20:15:22
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy