Łotwa

ŁotwaGdzie spać?

Gdzie spać?

GDZIE SPAĆ?

Ceny za jedną noc w pokoju jednoosobowym w hotelach w stolicy Łotwy zaczynają się od 165 złotych. W końcu to stolica! Trzeba się liczyć również z tym, że ceny potrafią dość drastycznie wzrosnąć w miesiącach wakacyjnych. No, ale gdzie maleją? Biznes to biznes.

Jak znaleźć najtańszy hotel dostosowany do Waszych potrzeb? Zerknijcie tutaj aby zarezerwować najlepszą ofertę noclegu!

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie spać w Łotwie, a jednocześnie nie chcecie być spłukani, mamy dla Was inne propozycje. Może dacie się namówić na kemping? Za osobę dorosłą trzeba zapłacić 4 euro, osoby w wieku 6-18 lat płacą 2 euro, a młodsze mają miejscówkę za darmo. Za zwierzaki trzeba dopłacić 300…, spokojnie, centów. W zależności czy będziecie spać w namiocie, czy w przyczepie kempingowej, trzeba uiścić kolejną opłatę, która waha się od 6 euro do 12 euro właśnie za namiot. Po więcej możliwości związanych z zakwaterowaniem zajrzyjcie tutaj: goo.gl/Ywk3aE. Czasami warto też skorzystać z ofert osób prywatnych, które wynajmują pokoje w swoich domach.

Oczywiście, tego chyba nie trzeba powtarzać, zawsze lepiej szukać noclegów na breakplan.com, by nie tracić czasu na poszukiwania na miejscu.

 

>>>SPRAWDŹ TAKŻE: Co warto zjeść w Łotwie?

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-23 20:15:22
Michał
Redaktor
strona www:
adres:
https://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Wielbiciel pięknej pogody i pogoni za nią po świecie. Jego głód do podróżowania i poznawania świata znajduje ujście w organizowaniu wyjazdów innych osób, które pragną zwiedzać nowe miejsca indywidualnie, dogłębnie i bez przepłacania. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi poprzez działalność portalu Breakplan.pl.