Wycieczka
na Islandię
7 dni za 3999 PLN!
Kiedy ostatni raz przeżyłeś przygodę?
Zobacz, doświadczaj - poznaj Islandię!

Islandia - tania wycieczka (8 dni)Dzień 1

Program

Wycieczka zaczyna się na lotnisku Chopina w Warszawie. Następnie członek naszej załogi przekaże Wam materiały dotyczące wycieczki oraz zwróci uwagę na ważne punkty całego wyjazdu.

Ekipa Breakplan

 

Po przylocie na lotnisko obok miasta Reykjavik, czekać będzie na Was transport, który zawiezie Was do miejsca noclegowego. Następnie przewidujemy czas na zameldowanie oraz odpoczynek po długiej drodze. 

 

Lecacy samolot na tle nieba

 

Zakładamy, że po wylądowaniu możecie być trochę zmęczeni, więc nie namawiamy od razu do ruszenia w miasto. Dostaniecie jednak od nas szczegółową rozpiskę, gdzie zjeść w Reykjaviku w pobliżu Waszego miejsca noclegu, tak żebyście nie musieli kłaść się spać z pustym brzuchem!


Rezerwacja wycieczki na Islandię


Kliknij tutaj, żeby przejść do opisu drugiego dnia wycieczki.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-04-20 09:27:33
Breakludek
Redaktor Breakplan
strona www:
adres:
http://www.breakplan.pl
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)