Wycieczka
na Islandię
7 dni za 3999 PLN!
Kiedy ostatni raz przeżyłeś przygodę?
Zobacz, doświadczaj - poznaj Islandię!

Islandia - tania wycieczka (8 dni)Dzień 7

Wstęp

Trochę już zobaczyliśmy, więc tego dnia czas na relaks! Razem z nami wykąpiecie się w światowej sławy gorących źródłach Islandii. Błogostan gwarantowany!

Błękitna Laguna - spa, Islandia

Źródło: Flickr, autor: Greenland Travel; zmiany wprowadzone w zdjęciu: zmiana proporcji.

Program

Wody termalne na Islandii

 

Wygrzejcie swoje ciała w miejscowych wodach termalnych, skorzystacie ze sztucznych wodospadów oraz odprężcie się w gorących saunach. Nie zapomnijcie, że w tym obiekcie z kąpieli skorzystać można również na zewnątrz!

Islandia - gorące źródła

Źródło: www.flickr.com/photos/jasoneppink/4029873326, autor: Jason Eppink; zmiany wprowadzone w zdjęciu: zmiana proporcji.


Rezerwacja wycieczki na Islandię


Kliknij tutaj, żeby przejść do opisu ósmego dnia wycieczki.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-04-20 09:27:33
Breakludek
Redaktor Breakplan
strona www:
adres:
http://www.breakplan.pl
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)