Wycieczka
na Islandię
7 dni za 3999 PLN!
Kiedy ostatni raz przeżyłeś przygodę?
Zobacz, doświadczaj - poznaj Islandię!

Islandia - tania wycieczka (8 dni)Dzień 5

Wstęp

Zobaczycie to, z czego Islandia słynie najbardziej – lodowce, leżące na południu kraju. Podczas całodniowej wycieczki nasz lokalny przewodnik zaznajomi Was z naturalnymi skarbami tej zdumiewającej krainy!

Krajobraz Islandii

Program

Najpiękniejsze miejsca Islandii

 

Tego dnia przygotowaliśmy dla Was wycieczkę, podczas której zobaczycie najpiękniejsze miejsca całej wyspy! Oto co na Was czeka:

  • Niesamowite cuda islandzkiej natury: gejzery, wulkany i dużo więcej!
  • Czarna plaża wulkaniczna - Reynisfjara – jedna z najpiękniejszych na świecie.
  • Najdalej wysunięty na południe punkt Islandii – urocza wioska Vik.
  • Przejdziecie się pod zjawiskowym wodospadem Seljalandsfos!

Islandia zimą


Rezerwacja wycieczki na Islandię


Kliknij tutaj, żeby przejść do opisu szóstego dnia wycieczki.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-04-20 09:27:33
Breakludek
Redaktor Breakplan
strona www:
adres:
http://www.breakplan.pl
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)