Wycieczka
na Islandię
7 dni za 3999 PLN!
Kiedy ostatni raz przeżyłeś przygodę?
Zobacz, doświadczaj - poznaj Islandię!

Islandia - tania wycieczka (8 dni)Dzień 4

Wstęp

Tego dnia odwiedzicie z nami najnowocześniejsze muzeum w Reykjaviku. Przekonacie się, że jego nazwa – w tłumaczeniu „Perła” – odnosi się nie tylko do jego futurystycznej konstrukcji.

Muzeum Perlan, Reykjavik

Program

Najlepsze muzeum w Reykjaviku

 

Czwartego dnia odwiedzicie ogromną szklaną kopułę umieszczoną w najwyższym punkcie stolicy. To tam będziecie mieć okazję podziwiać najpiękniejszy taras widokowy w całym mieście!

Panorama Reykjaviku

Udowodnimy Wam, że w muzeum też można się bawić! Przygotujcie się na wizytę w sztucznej lodowej jaskini i odkrycie tajemnic Islandii!


Rezerwacja wycieczki na Islandię


Kliknij tutaj, żeby przejść do opisu piątego dnia wycieczki.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-04-20 09:27:33
Breakludek
Redaktor Breakplan
strona www:
adres:
http://www.breakplan.pl
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)