Wycieczka
na Islandię
7 dni za 3999 PLN!
Kiedy ostatni raz przeżyłeś przygodę?
Zobacz, doświadczaj - poznaj Islandię!

Islandia - tania wycieczka (8 dni)Zakończenie

Zakończenie

Rezerwacja wycieczki na Islandię

 

Klikając w poniższy przycisk, zostaniesz przekierowany do formularza kontaktowego, który należy wypełnić, żeby zapisać się na wycieczkę po Islandii. Po otrzymaniu Twojej rezerwacji skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły wyjazdu i warunki płatności.

ZAREZERWUJ1

 

Podróżowały już z nami setki osób, a dopiero wystartowaliśmy!

Sprawdź opinie o nas na Facebooku i Opineo.pl. Przykładowe opinie: 

 

Opinia 1 o Breakplan.pl

Opinia 2 o Breakplan.pl

Opinia 3 o Breakplan.pl

 

UWAGA!

 

Podany koszt wycieczki jest ważny na dzień publikacji oferty i może się zmienić ze względu na zmieniające się ceny przelotów rejsowych oraz dostępność miejsc w obiektach noclegowych. Z tego powodu w momencie otrzymania Twojej rezerwacji potwierdzimy, czy cena jest na pewno aktualna.

 

Nie jesteśmy biurem podróży, ale firmą pomagającą Wam w organizacji wycieczki oraz zapewniającą Wam moc doświadczeń w miejscu pobytu. Rezerwacje lotów i noclegów robisz samdzielnie poprzez przesłane przez nas linki do stron rezerwacyjnych, bezpośrednio u przewoźnika i w obiekcie noclegowym, dlatego nie ponosisz ryzyka, że zapłacisz za wakacje, a na nie nie pojedziesz. Wszelką odpowiedzialność za realizację Twoich usług ponosi sam usługodawca, czyli np. linia lotnicza i obiekt noclegowy. Nam płacisz realizację planu podrózy w miejscu Waszego pobytu.

 

Przedstawiona oferta cenowa nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.