Wycieczka
na Islandię
7 dni za 3999 PLN!
Kiedy ostatni raz przeżyłeś przygodę?
Zobacz, doświadczaj - poznaj Islandię!

Islandia - tania wycieczka (8 dni)Zakończenie

Zakończenie

Rezerwacja wycieczki na Islandię

 

Klikając w poniższy przycisk, zostaniesz przekierowany do formularza kontaktowego, który należy wypełnić, żeby zapisać się na wycieczkę po Islandii. Po otrzymaniu Twojej rezerwacji skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły wyjazdu i warunki płatności.

ZAREZERWUJ1

 

Podróżowały już z nami setki osób, a dopiero wystartowaliśmy!

Sprawdź opinie o nas na Facebooku i Opineo.pl. Przykładowe opinie: 

 

Opinia 1 o Breakplan.pl

Opinia 2 o Breakplan.pl

Opinia 3 o Breakplan.pl

 

UWAGA!

 

Podany koszt wycieczki jest ważny na dzień publikacji oferty i może się zmienić ze względu na zmieniające się ceny przelotów rejsowych oraz dostępność miejsc w obiektach noclegowych. Z tego powodu w momencie otrzymania Twojej rezerwacji potwierdzimy, czy cena jest na pewno aktualna.

 

Nie jesteśmy biurem podróży, ale firmą pomagającą Wam w organizacji wycieczki oraz zapewniającą Wam moc doświadczeń w miejscu pobytu. Rezerwacje lotów i noclegów robisz samdzielnie poprzez przesłane przez nas linki do stron rezerwacyjnych, bezpośrednio u przewoźnika i w obiekcie noclegowym, dlatego nie ponosisz ryzyka, że zapłacisz za wakacje, a na nie nie pojedziesz. Wszelką odpowiedzialność za realizację Twoich usług ponosi sam usługodawca, czyli np. linia lotnicza i obiekt noclegowy. Nam płacisz realizację planu podrózy w miejscu Waszego pobytu.

 

Przedstawiona oferta cenowa nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-03-09 14:22:53
Breakludek
Redaktor Breakplan
strona www:
adres:
http://www.breakplan.pl
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)