Wycieczka
na Islandię
7 dni za 3999 PLN!
Kiedy ostatni raz przeżyłeś przygodę?
Zobacz, doświadczaj - poznaj Islandię!

Islandia - tania wycieczka (8 dni)Dzień 2

Wstęp

Jak to mówią - człowiek głodny, człowiek zły – dlatego już na początku wycieczki zabieramy Was w wyprawę z naszym przewodnikiem po najlepszych knajpkach! Oprócz tego, zwiedzicie trochę miasta i poznacie nieco jego historii.

Program

Zwiedzanie Reykjaviku

 

Drugi dzień rozpoczniecie od poznania stolicy Islandii. Reykjavik kryje w sobie wiele pięknych zabytków oraz miejsc. Gwarantujemy Wam, że z naszym lokalnym przewodnikiem odwiedzicie wszystkie najważniejsze obiekty i zobaczycie atrakcje, o których nie wie przeciętny turysta!

Reykjavik, Islandia

 

Co jeść w Islandii?

 

Nasz przewodnik zdradzi Wam, jakie lokale serwują najlepsze jedzenie w całej Islandii. Razem z nami odwiedzicie restauracje, dzięki którym poznacie prawdziwe przysmaki islandzkiej kuchni

Obowiązkowo polecamy spróbować regionalnego islandzkiego chleba wulkanicznego, którego ciasto zakopuje się w szczelnie zamkniętym naczyniu metr pod ziemią i zostawia na 24 godziny. Pod ziemią chleb piecze się w wulkanicznej parze!

Chleb na parze wulkanicznej


Rezerwacja wycieczki na Islandię


Kliknij tutaj, żeby przejść do opisu trzeciego dnia wycieczki.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-04-20 09:27:33
Breakludek
Redaktor Breakplan
strona www:
adres:
http://www.breakplan.pl
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)