Litwa

LitwaGdzie spać?

Gdzie spać?

W zależności od tego, czy chcecie pławić się w luksusach, czy wystarczy Wam mały pokój z podstawowym wyposażeniem – tak będzie się plasowała cena możliwych noclegów w Wilnie i nie tylko. Baza noclegowa jest naprawdę rozbudowana: od wysokiej klasy hoteli, przez pensjonaty i hostele, do pokojów wieloosobowych, czy w kwaterach prywatnych. Jeżeli wybieracie się na Litwę w wiosenne lub letnie miesiące, możecie skorzystać z pól kempingowych i znowu poczuć się jak na harcerskim obozie. Brzmi zachęcająco?Na nocleg w hotelu dla dwóch osób będziecie musieli przeznaczyć kwotę od 35 euro w górę. Oczywiście, cena będzie spadać, jeżeli zdecydujecie się na korzystanie z pokoju wieloosobowego, a także jeżeli zrezygnujecie z osobnej łazienki. Wtedy zapłacicie około 60 złotych za łóżko w pokoju czteroosobowym lub niewiele ponad 40 złotych w pokoju sześcioosobowym. Niecałe 300 złotych za tydzień zakwaterowania na Litwie? To da się zrobić, ale oczywiście decyzja należy do Was! Skorzystajcie z naszej wyszukiwarki najkorzystniejszych noclegów na Litwie pod względem jakości i ceny!

 


 „Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak aby Wasza podróż została niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika  był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożesz nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie podoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Twoich znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.com. Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-03-15 12:41:27
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)