Dubaj

DubajDojazd

Loty

Do Dubaju nie dostaniecie się samochodem ani pociągiem – jedynym możliwym środkiem transportu jest samolot.

Dubaj Emirates Airlines 1400x600

>>>ZOBACZ TAKŻE: Kiedy kupić najtańszy bilet na podróż?

 

Bezpośrednie loty do Dubaju oferuje linia Emirates Airlines. Podróż trwa 5,5 godziny, ale bilet kosztuje od 2300 zł w obie strony. Od 31 października 2016 r. będziecie mogli kupić bilety na tanie loty do Dubaju z Katowic. Bilety będą w niezwykle atrakcyjnych cenach, nawet 150 zł w obie strony! Wyszukiwarka Breakplan.com oferuje najlepsze promocje, więc zaglądajcie tam często, aby nie przegapić najlepszej okazji. Póki co jednak mamy do wyboru wiele połączeń lotniczych z jedną przesiadką. Największy wybór przewoźników jest z Warszawy z przesiadką m.in.: w Pradze, we Frankfurcie, w Kijowie, w Wiedniu, w Londynie czy Moskwie. Ceny za bilet w obie strony wynoszą ok. 1900 zł. Lot, na przykład z Wiednia, trwa 6 godzin. Jeśli jednak będziecie śledzić aktualne promocje, to może wam się udać wypatrzyć ofertę last minute do Dubaju z jedną przesiadką już od 504 zł w obie strony. Co ważne, od 2014 r. Polacy nie potrzebują kupować wizy do Dubaju. Otrzymujemy ją automatycznie na lotnisku, jest ważna 30 dni i bezpłatna.

Port Lotniczy Dubaj jest oddalony od miasta o ok. 7 km i jest naprawdę wielki. Posiada trzy terminale, w tym jeden zajmuje się obsługą tylko i wyłącznie Emirates Airlines. Ma powierzchnię prawie 3 tys. hektarów i zatrudnia 90 tys. osób. Przemysł lotniczy przynosi gospodarce kraju 22 miliardy dolarów.


>>>ZOBACZ TAKŻE: Politykę wjazdową do Dubaju.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-07-18 18:14:27
Dorota Belina
Copywriter
strona www:
telefon:
adres:
http://dorotabelina.eu
505 584 389
Warszawa / Polska

Przede wszystkim staram się, abyś został świetnie i kompleksowo poinformowany na temat miejsca, do którego planujesz się wybrać w podróż życia lub na krótki weekendowy wypad. Fascynuje mnie zwiedzanie świata, poznawanie innych kultur, ale z naciskiem na smaczne jedzenie, które dodaje mi energii do dalszych eskapad! Moje zamiłowanie do podróży rzuciło mnie na przełomie 2015 i 2016 roku do malowniczej hiszpańskiej Malagi, gdzie pracuję jako copywriter. Czy los zostawi mnie tu na zawsze? Tego nie wiem, ale mam nadzieję, że pójdziesz za moim przykładem i weźmiesz mnie za rękę (przeczytasz mojego autorstwa przewodniki po interesujących miejscach), aby wyruszyć po marzenia!