Dubaj

DubajPolityka wjazdowa

Przepisy wjazdowe

Wraz z dniem 22 marca 2014 r. Polacy nie potrzebują wizy, aby podróżować do Dubaju. Dzięki temu sam pobyt w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest tańszy o 500 zł, ponieważ właśnie tyle kosztował wiza. Co więcej, jest to zwyczajnie dużo ułatwienie przy załatwianiu sobie wczasów w tym luksusowym raju. Aby więc dostać się do Dubaju potrzebny jest tylko ważny paszport i witaj przygodo!

paszport 2 1280x742

Wiza

Wraz z dniem 22 marca 2014 r. Polacy nie potrzebują wizy, aby podróżować do Dubaju. Dzięki temu sam pobyt w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest tańszy o 500 zł, ponieważ właśnie tyle kosztował wiza. Co więcej, jest to zwyczajnie dużo ułatwienie przy załatwianiu sobie wczasów w tym luksusowym raju. Aby więc dostać się do Dubaju potrzebny jest tylko ważny.


>>>ZOBACZ TAKŻE: Co warto zwiedzić w Dubaju?

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-07-18 18:14:27
Dorota Belina
Copywriter
strona www:
telefon:
adres:
http://dorotabelina.eu
505 584 389
Warszawa / Polska

Przede wszystkim staram się, abyś został świetnie i kompleksowo poinformowany na temat miejsca, do którego planujesz się wybrać w podróż życia lub na krótki weekendowy wypad. Fascynuje mnie zwiedzanie świata, poznawanie innych kultur, ale z naciskiem na smaczne jedzenie, które dodaje mi energii do dalszych eskapad! Moje zamiłowanie do podróży rzuciło mnie na przełomie 2015 i 2016 roku do malowniczej hiszpańskiej Malagi, gdzie pracuję jako copywriter. Czy los zostawi mnie tu na zawsze? Tego nie wiem, ale mam nadzieję, że pójdziesz za moim przykładem i weźmiesz mnie za rękę (przeczytasz mojego autorstwa przewodniki po interesujących miejscach), aby wyruszyć po marzenia!