Londyn

LondynJedzenie i napoje

Potrawy i napoje

   Będąc w Londynie, trzeba koniecznie spróbować tradycyjnego dania kuchni brytyjskiej – fish&chips. To ryba z dodatkiem grubo krojonych frytek smażonych na głębokim oleju. Danie można spotkać wszędzie, jednak widoczne są różnice cenowe w zależności od dzielnicy. Dużo barów serwujących tę kuchnię znajduje się w dzielnicy Camden. Turystów szukających lokali z ulubioną kuchnią odsyłamy tutaj

Jeśli chcecie wiedzieć, co oznaczają nazwy potraw w Londynie, warto zapoznać się pod tym linkiem z kursami językowymi naszego partnera! Za niecałe 100 zł będziecie mieli dostęp do interaktywnych ćwiczeń językowych online, dedykowanego nauczyciela oraz zdobędziecie umiejętności komunikacyjne!

Alkohole

Najpopularniejszym trunkiem w Londynie jest zdecydowanie piwo – oferta jest naprawdę szeroka, a praktycznie każdy pub oferuje oryginalne ale, często własnej produkcji.

Pub


Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.plProsimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem ma sens i że warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.