Holandia

HolandiaKiedy jechać?

Klimat

W Holandii możemy spotkać się z klimatem morskim umiarkowanym. Jest chłodny, ale wahania temperatur nie są drastyczne.

 

>>>SPRAWDŹ! Pomożemy Ci dobrać najlepszy termin na wyjazd!

Kiedy pojechać?

Patrząc jedynie na aspekt pogodowy to polecałabym okres od wiosny do początków jesieni. Jadąc do jakiegokolwiek miejsca, a w tej chwili do Holandii bardzo zachęcam do przejrzenia kalendarza świąt i festiwali, które odbędą się w rejonie, do którego zmierzacie właśnie w danym czasie. W tym przypadku nasz terminarz pogodowy całkowicie pokrywa się z tym festiwalowym i tym samym dostajecie podwójne zaproszenie.

Pamiętajcie jednak, że mówimy o kraju, który nie jest jedynie sezonowy i nastawiony na turystykę plażową. Musi więc swoją wadę zamienić w zaletę i nadrobić to innymi walorami, których ma całe mnóstwo. Dzięki temu właściwie o każdej porze roku nie będziemy się w Holandii nudzić! Co można robić poza sezonem? Zobaczcie zakładkę Miejsca i atrakcje.

Pogoda

Poniżej znajdziecie aktualną prognozę pogody w Holandii:

Jesteście zainteresowani większą liczbą dni? Wystarczy kliknąd na powyższy przycisk prognozy pogody!

 

>>>SPRAWDŹ: Jak tanio dolecieć do Holandii?

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-04-25 18:02:07
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)

  • Przykład wycieczki po Amsterdamie
    Gdy hrabia Floris V w roku 1275 jako pierwszy zapi...
    WIĘCEJ>>