Wiedeń

WiedeńKiedy jechać?

Klimat

Klimat umiarkowany kontynentalny, pogoda w Wiedniu podobna do polskiej, lecz trochę cieplejszy. Mimo to zimy potrafią być mroźne.

Kiedy pojechać?

Jeśli chodzi o klimat najlepiej wybrać wiosnę, lato lub jesień. Szczególnie wiosną warto pospacerować po licznych terenach zielonych i pięknych parkach pachnących zniewalająco bzem! Jednakże Wiedeń zimą oferuje bardzo ciekawe atrakcje zamykające się w jednym słowie fasching, czyli karnawał, w czasie którego mają miejsce sezon balowy, wielkie odkryte lodowisko, okres sylwestrowo-noworoczny, targi adwentowe i święta Bożego Narodzenia.

jesien-wieden-breakplan

Jeśli nie możecie się zdecydować na żadną porę roku ani konkretny termin, może nam uda się Wam w tym pomóc. Wystarczy, że klikniecie tutaj, a będziecie mogli wybrać najlepszą ofertę spośród tych, które proponują najbardziej popularne biura podróży.

Pogoda

Poniżej znajdziecie aktualną prognozę pogody w Wiedniu:

 

Jesteście zainteresowani większą liczbą dni? Wystarczy kliknąć na powyższy przycisk prognozy pogody!

 


 Znasz film „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”? „Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę”. Jeśli chcecie wiedzieć, czy też macie bardzo dobre połączenie tam, dokąd się wybieracie, przeczytajcie uważnie rozdział „Dojazd”.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

 

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-09-26 12:06:03
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy

  • Wiedeń - plan wycieczki
    Czy wiecie, że Wiedeń po raz ósmy z rzędu upla...
    WIĘCEJ>>