Zagrzeb

ZagrzebGdzie spać?

Gdzie spać?

Są tacy turyści, którzy ruszają w podróż i nie zastanawiają się, gdzie będą spali. Robią to dopiero na miejscu. Po przyjeździe zaczynają się rozglądać za pokojem. My jednak chcemy Was przekonać, by zająć się tą sprawą dużo wcześniej, by już w samym Zagrzebiu nie tracić czasu przeznaczonego na zwiedzanie. Z doświadczenia wiemy, że koszty zakwaterowania mogą przytłoczyć niejednego podróżnika z naprawdę wielkim sercem. Co więc wybrać? W Zagrzebiu oferta jest szeroka - od wielogwiazdkowych hoteli, przez te o mniejszym standardzie, aż po hostele, które nie wypłuczą Waszych portfeli. Jeżeli chcecie ciąć koszty, to warto zastanowić się nad wynajęciem pokoju wieloosobowego. Koszt łóżka w pokoju 8 osobowym to około 50 złotych, w pokoju 4 osobowym – 65 złotych.

A może nie chcecie, by Wasz współlokator budził Was głośnym chrapaniem albo przeszkadzał w spaniu, bo sam cierpi na bezsenność i musi chodzić licząc barany? Jeżeli chcecie czuć się bardziej komfortowo i po prostu swobodnie, to podpowiadamy, że ceny wynajęcia pokoju dwuosobowego zaczynają się od około 90 złotych. Jak dobrze wiecie, nasza wyszukiwarka na Breakplan.com pomoże Wam znaleźć odpowiedni pokój, w wyznaczonym przez Was przedziale cenowym. Już po kilku kliknięciach możecie znaleźć takie noclegi w Zagrzebiu, jakich oczekujecie i dokonać rezerwacji. Jaka jest Wasza decyzja? J

 


  "Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak aby Wasza podróż została niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika  był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożesz nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać, to co Wam się nie podoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przeze mnie artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Twoich znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com. Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na Fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-25 14:54:37
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy