Berlin

BerlinGdzie spać?

Gdzie spać?

   Berlin na brak noclegów nie narzeka – znajdziecie tu ponad 90 tysięcy miejsc noclegowych w ponad 600 obiektach. Dostępne są przede wszystkim hotele, hostele, ale nie brakuje też pensjonatów, apartamentów lub pokoi prywatnych. Zaczynając od hoteli, ceny za noc w 4-gwiazdkowym hotelu w okolicach centrum wahają się w granicach 100-120 euro za noc. Oczywiście, jeśli dobrze poszukacie, uda się Wam znaleźć taki nocleg dużo taniej, np. za około 70 euro. Hostele będą dobre dla osób o bardziej ograniczonym budżecie, ale też ludzi młodszych i liczących się z tym, że noce nie będą należały do najspokojniejszych. Ceny hosteli wahają się w granicach 30-50 euro, jednak znajdziecie też ceny koło 60-80 euro za noc, gdzie można oczekiwać lepszego standardu oraz docelowej grupy klientów. Jeśli chodzi o prywatny apartament, to zapłacicie w granicach 300-350 zł za cały dom (za dobę). Jednak należy pamiętać, że w Berlinie jest bardzo mała dostępność mieszkań na wynajem krótkoterminowy, dlatego warto pomyśleć wcześniej o rezerwacji. 

Chcecie znaleźć hotel, który będzie zarówno wygodny, jak i tani? Pod tym linkiem znajdziecie najlepsze oferty noclegów. Możecie również skontaktować się z nami przez nasz fanpage na Facebooku lub wypełniając formularz kontaktowy! Znajdziemy dla Was najlepszy nocleg za darmo! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

 


„Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.plProsimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem ma sens i że warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-22 13:49:47
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy